Jest Helenka, jest też Henryk. Teraz do grona nowych pojazdów Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Porębie dołączył „Mariuszek”.

Do Helenki i Henryka, czyli pojazdów służących Miejskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji w Porębie, dołączył Mariuszek. – To nasza nowa śmieciarka. Dowód na to, że się rozwijamy – podkreślają przedstawiciele miejskiego przedsiębiorstwa.

Mariuszka można już spotkać na ulicach Poręby, gdzie wypełnia swoje obowiązki, jednak co ważne, jest pojazdem nowoczesnym i ekologicznym. – Spełnia najwyższą normę emisji spalin Euro6 – podkreśla Mariusz Grabarczyk, prezes MPWiK.

Nowy pojazd w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Porębie - fot. UM Poręba
Nowy pojazd w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Porębie – fot. UM Poręba

Jak zapewniają przedstawiciele przedsiębiorstwa, nowa śmieciarka to inwestycja w komfort mieszkańców. – Dzięki niej sprawniej będziemy docierać do mieszkańców Poręby, realizując usługę odbioru odpadów – zaznaczają w MPWiK.

Śmieciarka dołączyła do sukcesywnie odnawianego taboru spółki. Wcześniej w gronie MPWiK pojawiła się Helenka i Henryk – dwa ciągniki, które służą spółce w pracach przy miejskiej zieleni, odśnieżaniu dróg i chodników, pilnowaniu, by nie były one zabrudzone ani śliskie. Władze przedsiębiorstwa podkreślają, że nowe nabytki sprawdzają się świetnie.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here