Złodzieje okradli salon Mazdy w Sosnowcu. W nocy z poniedziałku na wtorek złodzieje ukradli pięć nowych aut. Straty oszacowano na 700 tys. zł.

Jak informuje policja do zdarzenia doszło we wtorek, 10 października około godz. 1:00 w nocy. MIRAI MOTORS wydał w tej sprawie oświadczenie:

„W dniu 10 października 2017 w porach nocnych dokonano kradzieży rozbójniczej z udziałem siedmiu zamaskowanych sprawców na terenie posesji Salonu Mazdy, w wyniku czego zostało skradzione z magazynu samochodów fabrycznie nowych 5 szt. samochodów marki Mazda.
Szybka i profesjonalna akcja Policji pozwoliła na odzyskanie już dwóch pojazdów. Dalsze czynności operacyjne są nadal prowadzone przez Policję. Ze względu na dobro śledztwa nie możemy udzielić więcej informacji w temacie. Jako właściciele firmy wyznaczamy nagrodę dla osoby, która wskaże sprawców lub znacząco przyczyni się do odzyskania pozostałych pojazdów w kwocie 10 000 pln (dziesięć tysięcy złotych) Obecnie szukamy pojazdów marki Mazda: CX 5 – rocznik modelowy 2017 kolor czerwony CX 5 – rocznik modelowy 2017 brązowy metalik 6 kombi rocznik modelowy 2017 czerwony metalik”.

Czy weźmiesz udział w tegorocznej edycji sosnowieckiego budżetu obywatelskiego?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...
 • asfs

  heh…troche niepojęte dla mnie, moze wlasciciele maja z tym cos wspolnego bo normalnie takie rzeczy sie nie dzieja

 • magia bedzina

  „W porach nocnych”?
  Hehe.
  — Panie doktorze, w jakich porach pan przyjmuje?
  — W sztruksach…

  • magia dzidzina

   Adam, znowu ci się nudzi?

   • magia bedzina

    Wszystko pomylone! Jaki Adam?!
    Co się stało? Rodzice zostawili przypadkiem włączony komputer?
    W związku z tym: odp…rz się!
    Albo sprawdź. Wówczas okaże się, że mylisz nie tylko imię…
    ——-
    A może to Pan, Panie prezydencie? 😉