W ręce będzińskich stróżów prawa wpadł 29-latek, który dotkliwie pobił własną babcię. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu. Mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 9 września, w jednym z bloków w będzińskiej dzielnicy Warpie. 29-letni mieszkaniec królewskiego miasta zaatakował swoją 70-letnią babcię na klatce schodowej.

– Prawdopodobną przyczyną wybuchu niekontrolowanej agresji wobec seniorki był konflikt, w jaki wdał się w sobotni wieczór jej wnuczek z obcymi osobami. Mężczyzna wyładował swoją frustrację na staruszce, gdy spotkał ją wracając do mieszkania – wyjaśnia podkom. Paweł Łotocki z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Dotkliwie pobita kobieta trafiła pod opiekę lekarzy. Całe zajście zostało natomiast zarejestrowane przez zainstalowaną na klatce schodowej kamerę.

29-letni mężczyzna usłyszał już zarzut, za który grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Wobec wyrodnego wnuczka prokurator zastosował dozór policyjny. Mężczyzna ma także zakaz zbliżania się do 70-latki. Musi się wyprowadzić z jej mieszkania.

Zobacz nagranie z monitoringu:

Skomentuj przez Facebook

4 KOMENTARZE

  1. Na parterze nie ma tam mieszkań? Nikt nie słyszał, że na klatce schodowej coś się dzieje, czy też wszyscy siedzieli przy wizjerach? Znieczulica.

    • Na parterze w tym bloku nie ma mieszkań. Mieszkańcy na piętrach nie mogli słyszeć bo ich mieszkania są oddzielone od windy drzwiami które są na korytarzu który doprowadza do ich mieszkań

  2. To skórkojad! Policja powinna mieć prawo do kar cielesnych i w tym przypadku podczas zatrzymania, powinni go utłuc, żeby się nie mógł przez tydzień ruszyć! 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here