„Siódemka” w reż. Remigiusza Brzyka wraca na deski sosnowieckiego Teatru Zagłębia. Specjalnie dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na najbliższy spektakl.

Głównym bohaterem sztuki jest dziennikarz, który musi dostać się z Krakowa do Warszawy na ważne spotkanie. Wsiada więc do swojego opla vectry i wyrusza na dobrze sobie znaną drogą krajową numer siedem. Po drodze okazuje się jednak, że dotarcie do stolicy wcale nie jest takie proste.

„Siódemka” przypadła do gustu zagłębiowskim widzom i w jubileuszowym dla teatru roku powraca.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy dwa podwójne zaproszenia na piątkowy spektakl 17 lutego na godz. 19.00 (za symboliczną opłatą 2 zł, do odbioru w kasie Teatru Zagłębia przy ul. Teatralnej 4 w Sosnowcu). Aby je zdobyć wystarczy napisać:

Za co lubicie Teatr Zagłębia?

Odpowiedzi na pytanie wyślijcie do środy 15 lutego, do godziny 23:59 na adres mailowy: konkurs@twojezaglebie.pl, w tytule wpisując „Siódemka”. Zwycięzcę poinformujemy o wygranej drogą mailową lub telefonicznie.

Pamiętajcie, aby w treści wiadomości umieścić swoje dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy.

Przesłane odpowiedzi bez tych informacji NIE WEZMĄ udziału w konkursie. Prosimy również o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here