Będzińscy policjanci zatrzymali 25-letniego włamywacza, który włamywał się do lokali gastronomicznych oraz zakładów fryzjerskich. Wpadł przez tatuaż.

Mieszkaniec Będzina pod osłoną nocy włamywał się do pomieszczeń firmowych, gdzie jego łupem padała przede wszystkim gotówka schowana w kasie. Włamywacz nie gardził jednak innymi wartościowymi przedmiotami, takimi jak perfumy czy galanteria skórzana.

W ciągu minionego roku dokonał ponad 30 przestępstw. Na celowniku włamywacza były przede wszystkim lokale gastronomiczne, sklepy oraz zakłady fryzjerskie działające na terenie Będzina.

Policjanci tropiący od dłuższego czasu włamywacza, analizując zapis z kamery monitoringu znajdującej się w pobliżu miejsca jednego z przestępstw, rozpoznali go po charakterystycznym tatuażu na ciele. Zatrzymany 25-latek przyznał się już do dokonanych kradzieży z włamaniem.

Jak się okazało, mężczyzna przed rokiem wyszedł z więzienia, gdzie odsiadywał karę za podobne przestępstwa, dlatego tym razem za działanie w warunkach tzw. „recydywy” grozi mu nawet 15-letni pobyt za kratkami.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here