41-letni mężczyzna rzucił nożem w nowego partnera swojej byłej konkubiny. Ostrze wbiło się w meblościankę tuż obok głowy niedoszłej ofiary. Napastnikowi grozi teraz nawet 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w sosnowieckiej dzielnicy Konstantynów. W sylwestrowy wieczór, 41-letni mężczyzna zdecydował się złożyć „niezapowiedzianą wizytę” swojej byłej konkubinie. W jej mieszkaniu zastał jej nowego partnera. Kiedy tylko go zobaczył, z odległości około 2 metrów rzucił w jego kierunku nożem.

Ostrze wbiło się w meblościankę tuz obok głowy 62-latka. – To nie zniechęciło agresora. Zamierzał zaatakować go ponownie drugim nożem, który miał przy sobie, na szczęście do tragedii nie doszło dzięki zdecydowanej postawie pokrzywdzonego. Przygniótł on atakującego do podłogi fotelem – przekazała Sonia Kepper z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Prokurator przedstawił 41-latkowi zarzut usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 2 miesiące. Mężczyźnie grozi teraz nawet 10 lat więzienia.

zagłębie-info

Skomentuj przez Facebook

9 KOMENTARZE

    • To slynny damski bokser jeżeli wystartował do innego chłopa to dobrze naćpany musiał być że się odważył bo generalnie to z domu bal się wychodzić tak go śmiecia wszyscy ba barakudach kochali

  1. Wow wreszcie zamknęli tego ciotka, który występował pod pseudonimem Halba?? Swoją drogą jak nisko musiał upaść żeby se brać babe starszą od siebie o dobre 15 lat. A taki był kozak w młodości….

    • O czym Ty mówisz topola to stary dziad który już nic nie może lata świetności dawno ma za sobą ale jak widać fotel jeszcze może podnieść hahaha

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here