Trzydniowa muzyczna podróż po różnorodnych gatunkach i stylach. Dwie sceny – w parku Hallera i w Fabryce Pełnej Życia. Tak w skrócie można opisać Dni Dąbrowy Górniczej, które startują już w piątek, 25 maja.

W ostatni weekend maja, kiedy miastem zawładną Dni Dąbrowy Górniczej, będzie obfitował w wiele ekscytujących wrażeń. Będą to trzy dni przepełnione muzyką, młodością i energią. Świeże dźwięki, relaks i dwie sceny – w parku Hallera i w Fabryce Pełnej Życia.

W tym roku święto miasta już po raz drugi zagości w Fabryce Pełnej Życia. Tam zabrzmią dźwięki z pogranicza elektroniki, reggae, rapu i rocka. Usłyszymy wykonawców z Polski, Anglii, a nawet rodem z Wysp Zielonego Przylądka. 25 i 26 maja na fabrycznej scenie wystąpią Zalewski, Fisz Emade, Zion Train, Bitamina, Rebeka i Ørganek.

Dąbrowa Górnicza, jak od wielu lat, świętować będzie również w parku Hallera. 26 i 27 maja zagrają tam Junior Stress, Jamal, Afromental, Kasia Cerekwicka i Ewelina Lisowska. Nie zabraknie też lokalnych akcentów, czyli występów Miejskiej Orkiestry Dętej, Sojka Band oraz przeglądu piosenki „Dotyk dźwięku”.

CZYTAJ TAKŻE:

Dni Dąbrowy Górniczej 2018. Usłyszymy muzyków z Polski, Anglii i Wysp Zielonego Przylądka [PROGRAM]

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here