W poniedziałek, 8 kwietnia, rozpoczął się nabór maluchów do żłobka miejskiego w Dąbrowie Górniczej. Proces rejestracji kandydatów potrwa do 23 kwietnia.

Podobnie jak w latach ubiegłych rekrutację do żłobka wspomaga system elektroniczny. Zainteresowani rodzice, bądź opiekunowie powinni zalogować się na stronie www.dabrowagornicza.zlobki.vnabor.pl i wypełnić formularz elektroniczny.

Zgodnie ze statutem żłobka do placówki przyjmowane są dzieci zamieszkałe na terenie dębowego miasta. Pierwszeństwo przysługuje dzieciom kontynuującym edukację, pochodzącym z rodzin wielodzietnych, niepełnosprawnym, a także dzieciom rodziców (opiekunów) pracujących bądź uczących się w szkole lub w szkole wyższej. Warto wiedzieć, że przy rekrutacji elektronicznej nie ma znaczenia kolejność zgłoszenia dziecka.

Dąbrowski żłobek oferuje w sumie 292 miejsc dla dzieci od ukończenia 20 tygodnia życia do 3 lat. W siedzibie żłobka przy ul. Jaworowej 4 są to 144 miejsca, w filii nr 1 przy ul. Tysiąclecia 23 jest 28 miejsc z kolei w filii nr 2 przy ul. Mireckiego 28 na najmłodszych czeka 120 miejsc. Rodzic wypełniając deklarację powinien wskazać preferowaną lokalizację.

Rejestracja kandydatów będzie możliwa do 23 kwietnia. Lista zakwalifikowanych w procesie rekrutacji opublikowana zostanie 29 kwietnia. Po tym czasie rodzice będą musieli potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do żłobka. Powinni zrobić to do 13 maja.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Ja prld! Jak to brzmi!
    REKRUTACJA?
    A czymże szczególnym powinni się wykazać kandydaci?
    CV pisane na pampersie brązowym atramentem? List motywacyjny ulany na śliniaku?
    Dokąd ten świat zmierza? Czas umierać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here