Rozliczasz swój PIT w Sosnowcu? Jeżeli tak, to masz szansę wygrać samochód. Ruszyła właśnie loteria podatkowa.

W Sosnowcu ruszyła loteria podatkowa. Urzędnicy w ten sposób chcą zachęcić, aby płacić podatki właśnie w stolicy Zagłębia Dąbrowskiego. – Płacenie podatków na terenie miasta daje pewność, że część środków wróci do nas w postaci inwestycji w najbliższe otoczenie mieszkańca. Odnosi się to do ochrony zdrowia, oświaty, transportu czy też gospodarki komunalnej – mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Każdy, kto złożył swój PIT w sosnowieckim Urzędzie Skarbowym, ma szansę na wygraną, a nagrodą główną jest samochód osobowy toyota aygo, a także pięć tabletów i pięć rowerów.

Zwyciężczyni loterii podatkowej Samochód za PIT – fot. Maciej Łydek/UM Sosnowiec
Zwyciężczyni loterii podatkowej Samochód za PIT – fot. Maciej Łydek/UM Sosnowiec

O tym, że warto, przekonali się już pan Krzysztof, który w 2017 roku odebrał kluczyki do fiata pandy oraz pani Ewelina, która w ubiegłym roku wygrała toyotę aygo.

W ubiegłorocznej edycji wzięło udział 3666 sosnowiczan. 3485 osób skorzystało z możliwości elektronicznego zgłoszenia, 181 poprzez wrzucenie formularza do głosowania do urny.

Na zgłoszenia w tym roku organizatorzy czekają do 1 czerwca. W loterii można wziąć udział wypełniając formularz zgłoszeniowy w formie papierowej i wrzucić go do urny w budynku Urzędu Miejskiego przy al. Zwycięstwa 20 lub wysłać w formie elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej loterii.

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

  1. Zważywszy na dane jakie należy podać aby wziąć udział w loterii, publikacja strony www na jakimś przypadkowym adresie przez prywatną firmę jest żenujące

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here