W Będzinie rusza nowy sportowy projekt skierowany do wszystkich mieszkańców miasta, którzy lubią ruch na świeżym powietrzu.

Chcesz zacząć biegać, ale nie wiesz jak? A może biegasz od dawna, ale samotne bieganie nie sprawia ci przyjemności, więc szukasz towarzysza biegów? Wkrótce się to zmieni! Rusza akcja „Rozbiegajmy Będzin”, która zrzesza zarówno amatorów, jak i zapaleńców.

Celem nowego projektu jest promocja biegania jako świetnej możliwości spędzania wolnego czasu. W każdy czwartek, uczestnicy wydarzenia spotykać się będą o godz. 19:00 pod zamkiem w Będzinie, aby wspólnie pobiegać.

– Jeśli biegasz lub chcesz zacząć to przyjdź w czwartek o godz. 19.00 pod zamek w Będzinie. Zapewniamy cotygodniowe spotkania z doświadczonymi biegaczami – zachęcają organizatorzy. – Nie obawiaj się, że nie dasz rady! Dystans i tempo dostosowane do Twoich możliwości – dodają.

W cotygodniowych spotkaniach, w ramach „Rozbiegajmy Będzin”, udział mogą wziąć także mieszkańcy, którzy uprawiają nordic walking. Zacznij przygodę z bieganiem, odczuj pozytywne efekty zdrowotne i poznaj ludzi, których łączy wspólna pasja.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here