Pielęgnacja relacji rodzinnych i długie rozgrywki przy znanych grach planszowych. Tak zapowiada się sobotnie popołudnie w Dąbrowie Górniczej.

Najbliższy weekend w Dąbrowie Górniczej zapowiada się niezwykle interesująco. W siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Talentów przy al. Piłsudskiego 36C/620, 15 grudnia o godzinie 16:00 wystartują Rodzinne Spotkania z „Planszówkami”. Jest to podsumowanie projektu „Świat Królowej. Escape room”.

Rodzinne spotkania z planszówką - fot. mat. pras.
Rodzinne spotkania z planszówką – fot. mat. pras.

To także doskonała okazja na spędzenie czasu w gronie najbliższych. Jest to szczególnie ważne w dzisiejszym świecie, gdy mamy coraz więcej obowiązków i coraz mniej czasu i gdy łatwo zapomnieć o pielęgnowaniu relacji z rodziną oraz przyjaciółmi.

Warsztaty tworzenia wianków świątecznych - fot. mat. pras.
Warsztaty tworzenia wianków świątecznych – fot. mat. pras.

Jedną z okazji do spotkań z najbliższymi i zwolnienia tempa są także zbliżające się Święta. I to właśnie z tej okazji przygotowano kolejne zajęcia. W świątecznej atmosferze, 16 grudnia w godzinach 10:00 – 18:00, każdy pod okiem instruktorów będzie mógł przygotować własnoręcznie świąteczne wianki, a 17 grudnia najmłodsi wyczarują niepowtarzalne ozdoby choinkowe.

Warsztaty dla dzieci - fot. mat. pras.
Warsztaty dla dzieci – fot. mat. pras.

Projekt finansowany jest przez fundację mBank w ramach programu „Potęga”. Informacje i zapisy w Stowarzyszeniu Wspierania Talentów w Dąbrowie Górniczej (swt@poczta.onet.eu).

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here