27 października w sosnowieckiej Muzie odbędzie się oficjalny Roast Sosnowca. Honoru miasta bronić będzie prezydent Arkadiusz Chęciński. Czy wyjdzie obronną ręką?

27 października dojdzie do dość zaskakującego wydarzenia. Tego dnia w sosnowieckiej Muzie odbędzie się Roast Sosnowca z udziałem prezydenta Arkadiusza Chęcińskiego. Sosnowiec, jako pierwsze miasto stanie do walki o miano „Miasta z dystansem”. Swój dystans udowodnił już wcześniej wprowadzając paszporty do Sosnowca.

– Gwarantuje, że nie będę brał jeńców i obronię honor naszego miasta. To będzie ciekawe i zupełnie nowe doświadczenie. Bilety już można kupić na stronie Miejskiego Klubu im. Jana Kiepury – wyjaśnia Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Wydarzenie poprowadzi Arkadiusz „Pan” Pawłowski, szerzej znany z prowadzenia wszystkich edycji gal Fame MMA. Na scenie pojawią się także: Bartosz Gajda (Łowcy.B), Jasiek Borkowski, Chwytak, Marcin Zbigniew Wojciech, Jakub Poczęty, Kuba Rosa, Damian Kubik, Paweł Reszela i Piotr Wojteczek. W formie przekazu myśli wydarzenie uatrakcyjni znany wszystkim Krzysztof Skiba oraz Jacek Noch. O oprawę muzyczną zadba Zgas & Zgasik, pierwszy w świecie beatboxujący brzuchomówca.

Skąd pomysł na roast? 2 czerwca na swoim facebookowym profilu Filip Chajzer opublikował wpis „Szukam do materiału w Dzień Dobry TVN 30 latków (bądź więcej), którzy nigdy nie byli zagranicą naszego pięknego kraju. PS. Sosnowiec się nie liczy”.

Temat podchwyciły media i sosnowiczanie, a wśród nich pojawił się komentarz Dominika Charasima „(…) Ja bym chciał, aby w Sosnowcu ktoś urządził ROAST Sosnowca i żeby to latało po sieci. To najlepszy sposób na dobrą reklamę.”. Miasto podjęło to wyzwanie. – Tak naprawdę, wszyscy kochają Sosnowiec, tylko wstydzą się przyznać – uśmiecha się prezydent Chęciński.

Bilety w cenie 79 i 89 zł na Roast Sosnowca są już do nabycia m.in. na stronie Miejskiego Klubu im. Jana Kiepury w Sosnowcu. Dostęp online od 19 zł można również wykupić na stronie live.roasty.pl.

Skomentuj przez Facebook

10 KOMENTARZE

  1. Hue hue żeby się przypadkiem nie udzieliło to mieszkańcom, którzy na co dzień będą chcieli roastowac prezydenta… Hmm a później pretensje o hejt będzie miał…

  2. Znów jakaś kpiarska piarowa zabawa ale trudno oczekiwać wartościowej merytorycznej debaty w sprawie problemów miasta, bo o ile Chęciński słyszy to już raczej nie bardzo rozumie a sensu i istoty spraw raczej nie rozpoznaje tak to oceniam. Stąd aby uniknąć wpadki w stylu Trzaskowskiego lepiej karmić ludzi głupawm kitem i przykryć tym twardą niewygodną merytoryka.

  3. Człowieku, spójrz na niego zanim napiszesz bzdurę! Niejedną :))))))))))))) przez ostatnie pięć lat, gdy lokalnie jest osobą publiczną, nie usłyszałem od kobiety choćby jednej pozytywnej opinii na temat jego wyglądu, a usłyszałem tysiąc, że to katastrofa wizualna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here