Repertuar

Nie masz planów na weekend albo na wieczór z przyjaciółmi? Sprawdź, co dzieje się w zagłębiowskich kinach i teatrach.

Przedstawiamy Wam weekendowe propozycje sieci kin Helios, Cinema City, a także Teatru Zagłębia, Pałacu Kultury Zagłębia oraz zawierciańskiego MOK-u.

Kino - fotolia
Kino – fotolia

helios_sosnowiec

NOCNE MARATONY FILMOWE
MARATON STRACHU 23:00E

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIEMI
Z NURTEM ŻYCIA 17:30F

FILMOWE PORANKI
KOSMOLOTY 10:30G

HELIOS NA SCENIE
AMADEUSZ 18:30A

DZIEŃ Z OBCYM
OBCY – 8. PASAŻER „NOSTROMO 18:30C

KULTURA DOSTĘPNA
PITBULL. NOWE PORZĄDKI 18:00D

KINO KOBIET
DOBRZE SIĘ KŁAMIE W MIŁYM TOWARZYSTWIE 18:30D

PREMIERY
SZYBCY I WŚCIEKLI 8 10:00CF 12:30 13:30FGB 14:30DE 15:30 18:30 19:30KNP 20:00E 20:30 21:30 22:00D 22:15A
OSTATNIA KLĄTWA 12:00D 13:15A 15:45C 16:30GB 17:30E 19:00ADE 19:30ADE 21:00C 21:15BFG 21:45ADE
DZIECIAK RZĄDZI DUBBING 9:00E 10:00EC 11:00D 11:15A 13:15K 13:30A 15:45 18:00N
3D DZIECIAK RZĄDZI DUBBING 10:00MPS 11:00E 12:15 14:45 17:00

FILMY TYGODNIA
PIĘKNA I BESTIA DUBBING 10:30A 10:45BG 11:45E 13:00C
POWER RANGERS DUBBING 9:00F
3D PIĘKNA I BESTIA DUBBING 11:00C

FILMY DLA DZIECI
ZAJĄC MAX RATUJE WIELKANOC DUBBING 10:15MR 10:30C

tylko w: A-poniedziałek B-wtorek C-środa D-czwartek E-piątek F-sobotę G-niedzielę
z wyjątkiem: K-poniedziałku L-wtorku M-środy N-czwartku P-piątku R-soboty S-niedzieli

helios_dąbrowa

NOCNE MARATONY FILMOWE
MARATON STRACHU 23:00E

POKAZ SPECJALNY
Z NURTEM ŻYCIA 17:30F

FILMOWE PORANKI
KOSMOLOTY 10:30G

HELIOS NA SCENIE
AMADEUSZ 18:30A

POKAZ SPECJALNY
DZIEŃ Z OBCYM: OBCY – 8. PASAŻER „NOSTROMO” 18:00C

KINO KONESERA
UKRYTE DZIAŁANIA 18:45C

KULTURA DOSTĘPNA
PITBULL. NOWE PORZĄDKI 18:00D

KINO KOBIET
DOBRZE SIĘ KŁAMIE W MIŁYM TOWRZYSTWIE 18:30D

PREMIERA
SZYBCY I WŚCIEKLI 8 11:30 12:30 14:30 15:30 17:30MNR 17:45F 18:30 19:30 20:30 21:00A 21:30
3D DZIECIAK RZĄDZI DUBBING 10:00 12:15 14:45 17:00
2D DZIECIAK RZĄDZI DUBBING 11:00S 13:15 15:45 18:00
OSTATNIA KLĄTWA 16:15A 16:30KR 19:00KM 19:30A 21:15K 21:45A

FILMY TYGODNIA
GHOST IN THE SHELL 20:45KMN 21:00C 21:15D

FILMY DLA DZIECI
PIĘKNA I BESTIA DUBBING 9:30F 10:30D 10:45NR 13:30
ZAJĄC MAX RATUJE WIELKANOC DUBBING 10:15EGA 11:30F

tylko w: A-poniedziałek B-wtorek C-środa D-czwartek E-piątek F-sobotę G-niedzielę
z wyjątkiem: K-poniedziałku L-wtorku M-środy N-czwartku P-piątku R-soboty S-niedzieli

cinemacity_sosnowiec

KINO PRZEDPREMIEROWE
BIKINI BLUE 15:00 17:00 19:00 21:00
2D DZIECIAK RZĄDZI 10:00FG 12:10 14:20 16:30 18:40
3D DZIECIAK RZĄDZI 11:00 13:10 15:20 17:30
SZYBCY I WŚCIEKLI 8 10:10FG 13:00 15:50 18:30 20:00 21:10

REPERTUAR BIEŻĄCY
2D GHOST IN THE SHELL 17:45 22:00
LIFE 20:50
2D LOGAN 20:40
PORADY NA ZDRADY 20:40
2D POWER RANGERS DUBBING 11:30
WSZYTKO ALBO NIC 19:40

KINO FAMILIJNE
BYŁ SOBIE PIES 12:50
2D PIĘKNA I BESTIA DUBBING 10:00FG 12:40 15:20 18:00
ZAJĄC MAX RATUJE WIELKANOC 11:00 14:00 16:00

tylko w: A-poniedziałek B-wtorek C-środa D-czwartek E-piątek F-sobotę G-niedzielę
z wyjątkiem: K-poniedziałku L-wtorku M-środy N-czwartku P-piątku R-soboty S-niedzieli

taetr_zaglebia

Kwiecień
NA DNIE M. Gorki PREMIERA 22 Sobota 18:00
NA DNIE M. Gorki 23 Niedziela 18:00
WAKACJE Z DUCHAMI A. Bahdaj P. Rowicki 25 Wtorek 10:00
WAKACJE Z DUCHAMI A. Bahdaj P. Rowicki 26 Środa 10:00
PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH H. Januszewska, A. Klucznik 27 Czwartek 09:00
PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH H. Januszewska, A. Klucznik 27 Czwartek 10:30
CESARZ R. Kapuściński, T. Man 27 Czwartek 19:00
NA DNIE M. Gorki 28 Piątek 19:00
NA DNIE M. Gorki 29 Sobota 18:00
PRYWATNA KLINIKA J. Chapman, D. Freeman 30 Niedziela 18:00

palac_kultury_zaglebia

Kwiecień
My Fair Lady – musical Opery Śląskiej Sala teatralna 23 niedziela 17:00
Dziwne przypadki – spektakl teatralny Sala teatralna 24 poniedziałek 18:00
Recital Fortepianowy – 90 lat Konkursu Chopinowskiego Sala teatralna 25 sobota 18:00
The Matura Story – spektakl teatralny Sala teatralna 26 wtorek 12:00
Kawa z Gwiazdą – Katarzyna Tlałka „Agora” Duża 27 środa 18:00
IX Międzykulturowy Festiwal Folklorystyczny Zagłębie i Sąsiedzi Sala teatralna 28 czwartek 10:00 – 20:00

kopalnia_kultury

WYDARZENIA
Tymoteusz i Psiuńcio – Spektakl 22 kwietnia o 11:00
„Rączka gotuje”…w Kopalni Kultury 28 kwietnia o 18:00

mok_zawiercie

2D WIESŁAW OCHMAN I JEGO GOŚCIE 18:00F
2D KINO SZKOŁA 8:30A 11:00A

tylko w: A-poniedziałek B-wtorek C-środa D-czwartek E-piątek F-sobotę G-niedzielę
z wyjątkiem: K-poniedziałku L-wtorku M-środy N-czwartku P-piątku R-soboty S-niedzieli