7.4 C
Sosnowiec, PL
sobota, 21 Październik 2017

Nie masz planów na weekend albo na wieczór z przyjaciółmi? Sprawdź, co dzieje się w zagłębiowskich kinach, teatrach, a także w wybranych instytucjach kultury.

Kino - fotolia
Kino – fotolia

helios_sosnowiec

POKAZ SPECJALNY
BELFER- SEZON 2 – PIERWSZY ODCINEK 20:30G

HELIOS NA SCENIE
PIOTRUŚ PAN 18:30A

KULTURA DOSTĘPNA
BODO 18:00D

PREMIERA
ACH ŚPIJ KOCHANIE 17:30N 19:15D 20:00A 20:45N
GEOSTORM 15:00
3D GEOSTORM 17:30D 19:45C 20:00KMN 21:00A
POTWORNA RODZINKA DUBBING 10:30 14:45 17:00
3D POTWORNA RODZINKA DUBBING 12:45
THOR: RAGNAROK 20:00D 21:00C

FILMY TYGODNIA
PIERWSZY ŚNIEG 16:00 19:15KNS 21:00KMN 21:30D 21:45A 22:15C
BOTOKS 10:00 10:30K 18:00N 20:15D 21:30A 21:45G 22:00KNS 12:30

FILMY DLA DZIECI
EMOTKI. FILM DUBBING 10:00K 10:15A 13:00A 13:30K 15:45K 18:30K 19:15A
MY LITTLE PONY DUBBING 12:15K 12:30A
TARAPATY 9:45M 10:15K

tylko w: A-poniedziałek B-wtorek C-środa D-czwartek E-piątek F-sobotę G-niedzielę
z wyjątkiem: K-poniedziałku L-wtorku M-środy N-czwartku P-piątku R-soboty S-niedzieli

helios_dąbrowa

POKAZ SPECJALNY
BELFER – SEZON 2. PREMIEROWY ODCINEK 20:30G

HELIOS NA SCENIE
PIOTRUŚ PAN 18:30A

KINO KONESERA
PODWÓJNY KOCHANEK 18:30C

KULTURA DOSTĘPNA
BODO 18:00D

PREMIERA
ACH ŚPIJ KOCHANIE 14:45 17:00 20:15D 20:45N
2D POTWORNA RODZINKA DUBBING 12:30 17:30
3D POTWORNA RODZINKA DUBBING 10:30
2D GEOSTORM NAPISY 18:15G 21:30BEF 21:45A 22:15CD
3D GEOSTORM NAPISY 15:00 19:45S 21:45G
2D THOR: RAGNAROK NAPISY 15:30C 21:00D
3D THOR: RAGNAROK NAPISY 18:15D 21:00C

FILMY TYGODNIA
PIERWSZY ŚNIEG NAPISY 13:00 19:15 22:00BEF
BOTOKS 15:30MN 18:00N 21:00BEF 21:15DG 22:00A
BLADE RUNNER 2049 NAPISY 12:00M 12:15C 18:15BEF 21:00ACG
TWÓJ VINCENT 12:45
KRUCYFIKS NAPISY 22:00CDG 22:15MNS

FILMY DLA DZIECI
EMOTKI. FILM DUBBING 10:15 11:15P 13:30 15:45 18:30N 19.00D
MY LITTLE PONY. FILM DUBBING 10:00C 10:45M 15:45D 16:00N
TARAPATY 10:00M 11:00C

tylko w: A-poniedziałek B-wtorek C-środa D-czwartek E-piątek F-sobotę G-niedzielę
z wyjątkiem: K-poniedziałku L-wtorku M-środy N-czwartku P-piątku R-soboty S-niedzieli

cinemacity_sosnowiec

REPERTUAR PRZEDPREMIEROWY
ACH ŚPIJ KOCHANIE 10:30FG 16:30 19:30BDF 19:5BCD 21:40BDF 22:00BCD
GEOSTORM 2D 14:20 19:20 21:50
GEOSTROM 3D 16:50
POMIĘDZY NAMI GÓRY 12:40 17:40 21:10
POTWORNA RODZINKA 2D 11:00 15:10 17:20
POTWORNA RODZINKA 3D 13:00
THOR: RAGNAROK 2D DUBBING 15:00CD
THOR: RAGNAROK 2D NAPISY 11:30CD 19:00CD 19:20B 22:00CD

BIEŻĄCY REPERTUAR
BLADE RUNNER 2049 21:10
BOTOKS 15:00BCD 17:50 20:40
KRUCYFIKS 15:00BCD 20:00LMN
PIERWSZY ŚNIEG 14:00 18:40 22:00LMN

KINO FAMILIJNE
EMOTKI. FILM 11:30 13:40 15:50 18:00
LEGO NINJAGO: FILM 2D 11:40MN
MY LITTLE PONY 11:10 13:20 15:30 LMN
TARAPATY 10:00FG 12:10

tylko w: A-poniedziałek B-wtorek C-środa D-czwartek E-piątek F-sobotę G-niedzielę
z wyjątkiem: K-poniedziałku L-wtorku M-środy N-czwartku P-piątku R-soboty S-niedzieli

taetr_zaglebia

Październik
BOEING, BOEING M. Camoletti 6 piątek, 19:00
ŚMIECH WZBRONIONY M. Gavran 7 sobota, 18:00
ŚMIECH WZBRONIONY M. Gavran 8 niedziela, 18:00
ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA L.M. Montgomery 10 wtorek, 10:00
ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA L.M. Montgomery 11 środa, 10:00
CESARZ R. Kapuściński 12 czwartek, 10:00, 19:00
PREZENT URODZINOWY R. Hawdon, 13 piątek, 19:00
DOBRY WOJAK SZWEJK J. Hasek, I. Gorzkowski 14 sobota, 18:00
DOBRY WOJAK SZWEJK J. Hasek, I. Gorzkowski 15 niedziela, 18:00
PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH H. Januszewska 17 wtorek, 10:00
PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH H. Januszewska 18 środa, 10:00
PREZENT URODZINOWY M. Camoletti 20 piątek, 19:00
SIÓDEMKA Z. Szczerek, M. Kmiecik 21 sobota, 18:00
SIÓDEMKA Z. Szczerek, M. Kmiecik 22 niedziela, 18:00
TEATR JEST SPOTKANIEM 23 poniedziałek, 18:00
PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH H. Januszewska 24 wtorek, 10:00
WAKACJE Z DUCHAMI A. Bahdaj, P. Rowicki 25 środa, 10:00
WAKACJE Z DUCHAMI A. Bahdaj, P. Rowicki 26 czwartek, 10:00
PRYWATNA KLINIKA J. Chapman, D. Freeman 27 piątek, 19:00
PRYWATNA KLINIKA J. Chapman, D. Freeman 28 sobota, 18:00
PRYWATNA KLINIKA J. Chapman, D. Freeman 29 niedziela, 18:00

palac_kultury_zaglebia

Październik
BELFER spektakl teatralny Sala teatralna 20 października, 18:00
STROFY Z PIWNICY koncert zespołu Psie Lico Piwnica teatralna 20 października, 19:00
PIWNICA koncert zespołu SALK Piwnica teatralna 25 października, 19:00
THE LORD OF THE STARS DebeŚciaK Piwnica teatralna 26 października, 19:00

Listopad
LEKKO NIE BĘDZIE spektakl teatralny Sala teatralna 3 listopada, 19:00
KAWA Z GWIAZDĄ Marek Siudym „Agora” Duża 7 listopada, 17:30

muza_sala_widowiskowo_koncertowa

SPEKTAKL Między łóżkami sala widowiskowo-koncertowa, 20 piątek, 19:00
SUPERWIRTUOZI Powrót SuperWirtuozów Michał Salamon & Staszek Plewniak 22 niedziela, 16:00
KONCERT Natalia Kukulska sala widowiskowo-koncertowa, 27 piątek 19:00

kopalnia_kultury

Październik
Senioralia inne 3 października 10:00
Dzika Afryka + Mali giganci BBC Earth Kino 4 października 18:00
Super Spark: Gwiezdna misja animacja, przygodowy / Kanada, Korea Południowa Kino 6 października 17:00
Zabójczy Jacques komedia / Belgia, Francja Kino 6 października 20:00
Poranek w Kopalni Kultury – Jaś i Małgosia spektakl teatralny dla dzieci Teatr 7 października 11:00
Marsz Pingwinów 2 dokumentalny / Francja Kino 11 października 18:00
Mała Wielka Stopa animacja, komedia / Belgia, Francja Kino 13 października 17:00
Tulipanowa Gorączka melodramat / USA, Wielka Brytania Kino 13 października 20:00
Zgoda dramat wojenny / Polska Kino 18 października 18:00
Inauguracja Uniwersytetu Trzeciego Wieku koncert Oskara Jasińskiego „Operetki czar” Koncert 18 października 16:30
Biegacze dokumentalny / Polska Kino 19 października 19:00
Wszyscy moi mężczyźni komedia romantyczna / USA Kino 20 października 20:00
Poranek w Kopalni Kultury – Piraci z … spektakl teatralny dla dzieci Teatr 21 października 11:00
„Maraton horrorów”: To przychodzi po zmroku, Ostatnia klątwa, Baba jaga Kino 27 października 21:00
Koncert Bartasa Szymoniaka Koncert 28 października 18:00

EMOTKI. FILM 3D 15:00 17:00
ACH ŚPIJ KOCHANIE18:30 20:15

tylko w: A-poniedziałek B-wtorek C-środa D-czwartek E-piątek F-sobotę G-niedzielę
z wyjątkiem: K-poniedziałku L-wtorku M-środy N-czwartku P-piątku R-soboty S-niedzieli