Nawet 13 najbliższych lat może spędzić za kratkami 44-letni dąbrowianin, który podejrzany jest o dokonanie kradzieży rozbójniczej na terenie jednego z czeladzkich marketów. To nie jedyne jego przewinienie.

W ręce czeladzkich stróżów prawa wpadł, chwilę po dokonanej kradzieży rozbójniczej, 44-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej. Amator cudzej własności postanowił nie płacić za artykuły spożywcze i kosmetyki, z którym próbował niepostrzeżenie opuścić market.

Zabiegi mężczyzny zostały zauważone przez personel sklepu. Pracownicy próbowali ująć złodzieja w chwili, gdy ten chciał opuścić market. Między 44-latkiem i pracownikami sklepu doszło do szarpaniny. Czeladzcy dzielnicowi zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej niedługo po dokonanym przestępstwie.

Jak się okazało to nie było jego jedyne przewinienie. 44-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu do odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd i prokurator. Oprócz zasądzonej już kary grozi mu dodatkowo nawet 10-letni pobyt w więzieniu.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here