Zatrzymano 45-letnią mieszkankę Sosnowca, która w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu, w centrum miasta, prowadziła agencję towarzyską. Grozi jej do 3 lat więzienia.

Kryminalni, agencję działającej w jednym z mieszkań w centrum miasta rozpracowywali przez pewien czas.

– Jak zwykle w tego rodzaju sprawach, konieczne było zgromadzenie informacji i materiałów, które potwierdzą, że w obserwowanym mieszkaniu miał miejsce nielegalny proceder – mówi Sonia Kepper, rzecznik KMP w Sosnowcu.

W trakcie prowadzenia sprawy policjanci ustalili, że 45-latka nie tylko ułatwia uprawianie nierządu, udostępniając prostytutkom wynajmowane przez siebie mieszkanie, ale również czerpie z tego stałe korzyści.

– Kiedy policjanci weszli do lokalu zastali w nim m. in. kobietę poszukiwaną przez Komendę Miejską Policji w Zabrzu – dodaje rzeczniczka.

Jak informuje policja ta „ działalność towarzyska” prowadzona była od 2014 roku. Za ułatwianie prostytucji i czerpanie z tego korzyści zatrzymanej sosnowiczance może teraz grozić do 3 lat więzienia.

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

  1. „Kryminalni, agencję działającej w jednym z mieszkań w centrum miasta rozpracowywali przez pewien czas.” – tzn. chodzili regularnie na „inspekcję” ? Przecież musieli sprawdzić ile kobiet jest udręczonych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here