Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński został szefem śląskiego sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej i Samorządowców. – Będziemy rozmawiać i przekonywać. Będziemy na targach i targowiskach – mówi.

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński stanął na czele sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej i Samorządowców w regionie. – Samorządowcy zdają sobie sprawę z tego, że wynik jesiennych wyborów jest bardzo ważny dla funkcjonowania nas wszystkich, mieszkańców naszych miast, wsi, powiatów. Chcemy, żeby miasta, małe miejscowości i wnioski nadal się rozwijały tak, jak do tej pory. Ażeby to się działo, samorządowcy dalej muszą być silni, muszą mieć szerokie kompetencje, muszą mieć możliwości działania. Dlatego bardzo się cieszę, że samorządowcy dołączają do Koalicji Obywatelskiej – powiedział Arkadiusz Chęciński.

Prezydent Sosnowca zaprasza wszystkich chętnych do sztabu koalicji. – Zapraszamy każdą osobę, która chce wziąć udział w wyborach. Tę, która protestowała, gdy ważyły się losy sądów, która protestowała, gdy likwidowano Trybunał Konstytucyjny, ale również tych, którzy gdzieś cicho siedzieli, bo bali się razem, wszyscy pójść i protestować przeciwko temu wszystkiemu, co się dzieje. Dzisiaj możemy protestować w piękny, fantastyczny, demokratyczny sposób, tworząc sztab wyborczy, działając na rzecz prodemokratycznych sił i idąc później na wybory, oddając głos na tych, którzy nie chcą niszczyć. Tych, którzy chcą łączyć i zrobić wszystko, co w ich mocy, żeby być razem – zachęca prezydent Chęciński.

– Chcemy rozmawiać z mieszkańcami. Kiedy już przejmuje się władzę i realizuje się program wyborczy, każdego dnia powinien on ewoluować i zmieniać się pod wpływem mieszkańców naszego kraju. My dzisiaj ich słuchamy, ale obiecujemy, że będziemy ich słuchać także po wyborach, które odbędą się w październiku. Będziemy z nimi tworzyć program wyborczy i zmieniać Polskę – podsumował szef regionalnego sztabu wyborczego.

Skomentuj przez Facebook

21 KOMENTARZE

 1. Acha…czyli rozumiem, że chwilowo zawiesza swój mandat prezydencki i nie będzie pobierał wynagrodzenia do czasu wyborów ?

  • Dobrze że tak odpychający osobnik będzie prowadził tą upadającą formację na śmietnik historii. Oby się już później ten dyktator nie podniósł.

 2. A miał być samorządowcem i prezydentem wszystkich sosnowiczan, w tym również tych którzy nie głosują na PO. Skandal! Ciekawe czy późnymi popołudniami już po pracy za którą mu płacimy wystarczy mu czasu na to szefofanie. Apel do radnych: pilnujcie jego czasu pracy co do sekundy!!!

 3. Szef wojewódzkiego sztabu wyborczego PO nie wie, że w Polsce istnieje Trybunał Konstytucyjny i twierdzi, że został zlikwidowany? Opozycja analna puka już w dno od spodu!

 4. Panie Chęciński co w tej sytuacji ma pan do powiedzenia płacącym panu pensję sosnowiczanom którzy nie głosowali na PO a jest takich 80%?

 5. Chęciński Chęcińskim, ale doskonale zdajecie sobie sprawę z tego, że choćby co poniektórzy puścili kleksa w bieliznę z wysiłku, to na szczęście szanse na wygraną PIS w Sosnowcu są żadne. Wiele złego można o moim mieście powiedzieć, ale o to jedno martwić i bać się nie musimy 🙂

  • Oj widać jara was pyrrusowe zwycięstwo… Proponuję po wyborach ogrodzić się murem i zrobić secesję… możecie się stroić PeOwcy (i kto tam jeszcze w tej koalicji) w piórka ale wasza polityka już dawno przeciw wam się obróciła

 6. To była wówczas ogólnopolska pomroczność i wyniki samorządowe i do europarlamentu dają uzasadnioną nadzieję, że to już się więcej nie powtórzy 🙂
  Poza tym, w instrukcji jeszcze masz napisane, żeby używać określeń takich jak Ubywatel i KODerasta 🙂 W Sosnowcu dziadek z Wermachtu to tak średnio się sprawdza 😉

 7. Tak, w Sosnowcu zdobyło! To jest żałosne! Zwykł regionalny, a raczej miejski portal, a cała armia została rzucona do ratowania wizerunku jaśnie nam panujących. Poza tym ja nie jestem miłośnikiem obecnej opozycji, ja tylko nienawidzę bolszewii. Zarówno w jej wydaniu rosyjskim, jak i nowopolskim 🙂

  • Oj proponuje się napić melisy i nie doszukiwać się armii troli, tam gdzie jej nie ma. Chyba że patrzysz w lustro i sam o sobie mówisz. Może to i nie wygodne, ale taka prawda że wielu szarych obywateli ma dość takiej hipokryzji – raz staruje się jako bezpartyjny a zaraz szef komitetu wyborczego się jest i dało temu swój upust na łamach portalu. Portalu, który dopuszcza swobodną wymianę zdań, poglądów, chociaż ta wymiana czasem przeradza się w obrzucanie się kamieniami. Nie ma cenzury i pewne środowiska boli ta jawna krytytka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here