Prezydent Będzina Łukasz Komoniewski zaprezentował hasło swojej kampanii wyborczej. – Wspólnie możemy zrobić JESZCZE WIĘCEJ! – mówi samorządowiec.

„Zróbmy JESZCZE WIĘCEJ!” – to tegoroczne hasło kampanii prezydenta Łukasza Komoniewskiego. – W kończącej się właśnie kadencji w naszym mieście udało się wiele zrobić. Dzisiejsze oblicze Będzina jest tego najlepszym dowodem. Chciałbym zrobić jeszcze więcej, działając dla Będzina i jego mieszkańców. Dlatego proszę mieszkańców o poparcie 21 października. Wspólnie możemy zrobić JESZCZE WIĘCEJ! – mówi prezydent Łukasz Komoniewski.

Łukasz Komoniewski ma 38 lat i od 2010 roku jest prezydentem Będzina. W 2014 roku wygrał wybory w pierwszej turze, uzyskując 64,68 proc. głosów. Jest członkiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

W sierpniu poinformował, że po raz kolejny będzie ubiegać się o fotel prezydenta królewskiego miasta. – W trakcie mojego urzędowania sukcesywnie zmieniałem miasto i wiem, że można tu jeszcze zrobić wiele dobrego. Dlatego ponownie będę zabiegał o poparcie mieszkańców i zaufanie w celu kontynuacji rozwoju Będzina – zadeklarował.

Przypomnijmy, że tegoroczne wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października. Druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast odbędzie się z kolei 4 listopada.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Brudna kampania w Będzinie? Prezydent apeluje o merytoryczną i uczciwą kampanię

Skomentuj przez Facebook

10 KOMENTARZE

  1. Więcej ? chyba festynów na które nikt nie przychodzi, jedyny wartościowy festiwal w Będzinie (Celtyk) został w tym roku skasowany. Zlikwidował deptak na piłsudskiego (przywrócił ruch samochodów) A jedyna inwestycja czyli plaża miejska nie jest nawet plażą. I pewnie nie przetrwa zimy bo jest w takim miejscu że rozniesie to lokalna patologia. Przez ostatnie 8 lat zero rozwoju, Pokończył to co zaczął Baran i to tyle.

  2. Widać, że skończyła mu sie wizja rozwoju(o ile kiedykolwiek taka istniała) Placyki zabaw, festyny to trochę za mało jak na 60 tyś miasto. Hala sportowa planowana przez 8 lat a poprzednikowi zarzucał przeciagający sie romont dworca kolejowego.

    Dziękujemy po 8 latach!

  3. Żona jednego działacza SLD z miasta sąsiedniego w spółce miejskiej, żona radnego powiatowego w kolejnej spółce miejskiej. Spadochroniarz z Sosnowca prezesem jeszcze innej spółki miejskiej. Strasznie dużo przypadków i kolesiostwa. Trzeba z tym skończyć. Niech całe towarzystwo sprawdzi się na rynku samodzielnie, zobaczymy czy będą aż tak doceniani finansowo.

  4. Za dużo układów się zrobiło wokół niego, a w zasadzie sam je stworzył. Tym ludziom już się nic nie chce. Jedyne co ich interesuje to trwać na stanowiskach.

    Potrzebna jest zmiana i przewietrzenie atmosfery w mieście po 8 latach!

  5. Oby przegrał. Nietrafione i źle wykonane inwestycje oraz zadłużenia miasta na 80 mln daje jasno do zrozumienia,że z nim jest coś nie tak i nie powinien dalej rządzić Będzinem. Potrzeba nam dobrego prezydenta który nie będzie się bał ciąć kosztów także poprzez redukcję biurokracji w administracji a inwestycje będą konsultowane z mieszkańcami a nie jego widzimi się. Jego hasłem wyborczym powinno być kolesiostwo i szemrane lewe interesy to moja dywiza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here