To już tradycja, że pod koniec wakacji Będzin żegna lato pod gołym niebem. W tym roku organizuje dwudniowe święto, podczas którego nie zabraknie atrakcji i rozrywki dla każdego, bez względu na wiek.

W ostatni wakacyjny weekend, w parku Syberka, atrakcji nie zabraknie. W sobotę, 1 września będzińską scenę rozgrzeją DJ Sofi, Rudnik i Sen. Gwiazdą wieczoru będzie Ewa Farna. Ponadto, publiczności zaprezentują się także siatkarze MKS Będzin.

Gośćmi imprezy będą również Ruphert i Rico z duetu The Clown Circus Show. – Te dwa sympatyczne klauny znają mnóstwo sztuczek, które na pewno spodobają się dzieciom: potrafią robić fantazyjne figury z balonów i chodzić na szczudłach, puszczają bańki mydlane, rozrzucają confetti, malują maluchom buzie i włosy oraz śpiewają wesołe piosenki – mówią przedstawiciele będzińskiego magistratu. – Ponadto na najmłodszych czekać będą m.in. takie atrakcje jak malowanie twarzy, czy balonowe zoo – dodają.

Natomiast, w niedzielę, 2 września uczestnicy wydarzenia wezmą udział w próbie bicia rekordu Polski na najdłuższego hot-doga. Na scenie pojawią się kapele Jontki i Janicek, które zaprezentują góralskie przeboje oraz doskonale wszystkim znanej Golec uOrkiestry.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Należy zasadzić wzdłuż ulic o największym ruchu, np. Dąbrowskiego, pasy wysokich żywopłotów, np. z ostrokrzewów, które osiągają do 2,5 metra. Rzadko wymagają cięć i wyglądają naprawdę ładnie. Pełnić mogą w ten sposób rolę żywych ekranów dźwiękochłonnych, wyłapią też trochę spalin. Mieszkańcy będą wdzięczni, a miasto wypięknieje. Koszt minimalny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here