W nocy z 15 na 16 czerwca, ok. godz 3.00 na DK1 w kierunku Warszawy doszło do niecodziennej kolizji. Kierująca volkswagenem 34-letnia mieszkanka Trzebini potrąciła trzy dziki.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 1 prowadzącej w kierunku Warszawy na wysokości magazynów spedycyjnych w Sosnowcu. Tuż przed nadjeżdżającego volskwagena wybiegły trzy dziki.

34-letnia mieszkanka Trzebini nie zapanowała nad pojazdem i uderzyła w zwierzęta, które jak się później okazało, nie przeżyły.

Samochód został dość poważnie uszkodzony. Kierującej oraz pasażerom nic poważniejszego się nie stało.

CZYTAJ TAKŻE:

Wtorkowy poranek mieszkańcy Dąbrowy Górniczej będą pamiętać przez lata. Odwiedził ich bowiem spacerujący między blokami dzik. Do dość niespodziewanych odwiedzin doszło we wtorek (30 maja). Mieszkańcy ulicy Leśnej w Dąbrowie Górniczej mogli zobaczyć spacerującego, a później śpiącego w piaskownicy dzika. -...

zagłębie-info

Skomentuj przez Facebook

4 KOMENTARZE

    • Pewnie nie masz prawa jazdy i nigdy nie jechałeś przez las np. drogą krajową w kierunku Pszczyny. Pytanie – jaka wg. Ciebie jest droga hamowania ze 100km/h?

      • Tam jest znak ostrzegawczy, że może wybiec zwierzyna… W tym przypadku żadna prędkość (nawet dozwolona) nie usprawiedliwia potrącenia dzików. Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here