Dąbrowscy policjanci poszukują mężczyzn podejrzanych o napaść na pracownika służby porządkowej do której doszło w Strefie Kibica, po wtorkowym meczu Polski z Senegalem.

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej poszukują mężczyzn w wieku około 25 – 35 lat, wzrostu około 175 – 180 cm, krępej budowy ciała, ubranych w krótkie spodenki koloru niebieskiego oraz białą i czarną koszulkę bez rękawów, którzy w dniu 19 czerwca 2018 roku na terenie dąbrowskiej Strefy Kibica dokonali czynnej napaści na ochroniarza.

Jak relacjonowali świadkowie zdarzenia, w pewnej chwili doszło do nieporozumienia między ochroniarzami a kibicami opuszczającymi strefę, które przerodziło się w bójkę. W jej wyniku, jeden z ochroniarzy stracił przytomność i trafił do szpitala. Poszukiwani mogą usłyszeć zarzut czynnej napaści na pracownika służby porządkowej.

Policja prosi o pomoc

Osoby, które mogą znać tożsamość prezentowanych mężczyzn, będące świadkami zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje w powyższej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny (tel. 32 63 94 255) lub osobisty z Komendą Miejską Policji w Dąbrowie Górniczej przy ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 11. Policja zapewnia anonimowość świadków.

CZYTAJ TAKŻE:

W Dąbrowskiej Strefie Kibica doszło do bójki. Jeden z ochroniarzy trafił do szpitala

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here