Policjanci zatrzymali mężczyznę, który groził i próbował włamać się do sąsiadki w jednej z kamienic w centrum Sosnowca. 35-latek funkcjonariuszy przywitał z nożem.

Do mieszkania 47-letniej kobiety dobijał się nietrzeźwy i bardzo agresywny sąsiad. Zniszczył drzwi jej mieszkania. Przerażona wskazała policjantom sąsiedni lokal, za którego drzwiami zniknął agresor. Początkowo nie zamierzał on otworzyć drzwi, jednak po chwili dotarło do niego, że policjanci nie zamierzają odpuścić i jeśli nie otworzy, to wejdą do środka siłą.

– Drzwi więc ostatecznie się otworzyły, a oczom mundurowych ukazał się mężczyzna z dużym nożem w dłoni. Dzięki stanowczej postawie policjantów, odrzucił jednak nóż i został ostatecznie obezwładniony. 35-latek był cały czas agresywny, bardzo pobudzony i znieważał mundurowych. Jak się później okazało, w jego organizmie były prawie 3 promile alkoholu – informuje sosnowiecka policja.

Mężczyzna trafił do aresztu. W jego mieszkaniu znajdował się amstaff, na miejsce interwencji został sprowadzony pracownik schroniska dla zwierząt, który zajął się psem.

O dalszym losie zatrzymanego 35-latka zdecyduje prokurator. Za groźby, zniszczenie drzwi sąsiadki i znieważenie policjantów, może trafić do więzienia na 5 lat.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

  1. kiedy Sosnowiec pozbędzie się tej patologii z centrum miasta? Może warto podnieść ten temat? Będzin wywalił wszystkich mopsiarzy, alimenciarzy, nierobów i alkoholików za centrum miasta a Sosnowiec dalej lokuje tą patologie w samym centrum odnawianego miasta…kretyńskie podejście

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here