Sosnowieccy i jaworzniccy policjanci uratowali mężczyznę, który zamierzał targnąć się na własne życie. Mundurowi zdążyli w ostatniej chwili.

W poniedziałek, 22 października około godz. 10.00 do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie od wystraszonej żony 40-letniego mieszkańca Sosnowca.

– Mężczyzna wysłał do małżonki wiadomość, która mocno zaniepokoiła kobietę. Zaalarmowani o zdarzeniu sosnowieccy policjanci podjęli intensywne czynności, dzięki którym szybko ustalili, gdzie mężczyzna może przebywać. Pomocy udzielili im mundurowi z Jaworzna, bowiem z ustaleń wynikało, że mężczyzna mógł udać się w okolice zalewu Sosina – informuje policja.

Na podstawie listy zakupów, jakie mężczyzna wcześniej zrobił w jednym ze sklepów, policjanci podejrzewali, w jaki sposób może on próbować targnąć się na własne życie. Wszystkie ich podejrzenia okazały się słuszne. Jaworzniccy policjanci odnaleźli mężczyznę w lesie, w pobliżu zalewu praktycznie w ostatniej chwili. Zatrutego czadem 40-latka przewieziono do szpitala, gdzie została mu udzielona pomoc.

Skomentuj przez Facebook

4 KOMENTARZE

  1. Pewnie dowiedział się że POstkomuniści będą dalej rządzić w tym biednym mieście gdzie przypada najwięcej żuli na km2 i postanowił biedny człowiek skończyc ze sobą bo nie chciał już zyc w takim mieście 🙁 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here