Sosnowieccy policjanci otrzymali niepokojący telefon, z którego wynikało, że młoda dziewczyna chce rzucić się pod pociąg. Przybyli na miejsce funkcjonariusze uratowali jej życie.

Dyżurny Komisariatu Policji I w Sosnowcu otrzymał niepokojącą informację. Wynikało z niej, że w rejonie torowiska przy ulicy 3 maja kobieta może próbować popełnić samobójstwo. Niezwłocznie na miejsce skierowano patrole celem weryfikacji informacji.

Jako pierwsi na miejsce przybyli policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Sosnowcu, którzy zauważali młodą kobietę stojącą przy torach. Zachowywała się ona nerwowo. Funkcjonariusze niezwłocznie zabrali ją w bezpieczne miejsce.

Jak ustalili przybyli na miejsce funkcjonariusze, kobieta chciała popełnić samobójstwo poprzez rzucenie się pod pociąg. Przybyłe na miejsce pogotowie ratunkowe zabrało dziewczynę do Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu. Późniejsze badanie wykazało, że nastolatka była pod wpływem alkoholu.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

  1. Dziwicie się? Człowiek mając problemy nawet porządnej pomocy nie dostanie, bo jak chce iść na NFZ to pożal się Boże jeszcze bardziej się zniechęci, a prywatni biorą taką kasę że te wizyty to dla bogaczy są.

  2. M.:

    Służba zdrowia to nie panaceum na chore społeczeństwo: ludzie już nie rozmawiają ze sobą, nie potrafią słuchać, tylko się gapią w srajfony, takich historii będzie coraz więcej…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here