Amfetaminę, z której można było przygotować ponad 3000 porcji dilerskich i blisko 630 porcji konopi indyjskich, przechwycili policjanci z wydziału kryminalnego dąbrowskiej komendy.

Stróże prawa z dąbrowskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 34-letniego mężczyznę, przy którym znaleźli konopie indyjskie. Szybko wyszło na jaw, że będzinianin miał znacznie więcej narkotyków.

– W pomieszczeniach piwnicznych jednego z budynków mieszkalnych w Będzinie, które użytkował zatrzymany, stróże prawa zabezpieczyli również znaczną ilość amfetaminy. Można było z niej przygotować ponad 3000 porcji dilerskich, natomiast marihuanę podzielić na przeszło 630 działek – informuje policja.

Śledczy zabezpieczyli narkotyki, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznej ilości amfetaminy i marihuany grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Tak sie zawsze zastanawialem… Juz jakis czas mam stycznosc z narkotykami i dilerami, pale juz 12 lat… I do dzisiaj ani ja ani zaden z moich dilerow nie maja pojecia ile to jest ‚porcja dilerska’, czy policja bylaby tak laskawa i powiedziala spoleczenstwu jak oni to przeliczaja? Kiedys zlapali gowniarza ktory mial 6g i zrobili z tego 300 ‚porcji dilerskich’. Jak to jest w koncu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here