Policyjny radiowóz potrącił 8-latka, który przechodził na oznakowanym przejściu. Chłopiec z lekkimi otarciami trafił do szpitala.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 8 czerwca na oznakowanym przejściu przy ul. Sikorskiego w Zawierciu. W zdarzeniu uczestniczył oznakowany radiowóz zawierciańskiej komendy.

Radiowozem jechali policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. Jechali oni radiowozem bez sygnałów dźwiękowych i świetlnych. Potrącili oni przechodzącego przez przejście 8-latka.

– Ośmioletni chłopiec został potrącony przez oznakowany radiowóz – potwierdza nadkom. Andrzej Świeboda, oficer prasowy KPP w Zawierciu. – Wyjaśniamy jak doszło do tego wypadku – dodaje.

Na razie nie są znane przyczyny zdarzenia. Sprawę bada policja i prokuratura. Chłopiec z lekkimi otarciami został przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

  1. Ja bym pierw sprawdził czy byli trzezwi… chociaż to psy wiec i tak im się to upiecze… Zara będzie wina dziecka bądź nagle ze mieli sygnały wlaczone…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here