Myszkowscy policjanci poszukują zaginionej Anny Piekarczyk, która od kilku dni nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta cierpi na schizofrenię i nie przyjmuje leków.

Jak ustalono, zaginiona w dniu 21 grudnia, przed południem wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. W dniu zaginięcia pozostawiła jedynie list w którym m. in. napisała „…nie szukajcie mnie…”. Kobieta cierpi na schizofrenię i nie przyjmuje leków.

43-letnia Anna Piekarczyk jest mieszkanką Starej Huty, jednak może przebywać w innym miejscu. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety, proszone są o kontakt z policjantami pod nr alarmowym 112.

Zaginiona Anna Piekarczyk - fot. KPP w Myszkowie
Zaginiona Anna Piekarczyk – fot. KPP w Myszkowie

RYSOPIS

Wiek z wyglądu 55 – 60 lat, wzrost 160 cm, oczy niebieskie, włosy czarne z pasmami siwizny, delikatnie falowane, do ramion, twarz chuda, wystające kości policzkowe.

W dniu zaginięcia kobieta ubrana była najprawdopodobniej w zielony beret, kurtkę szarą materiałową, spódnicę.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KPP Myszków (tel. kontaktowy 34-315-32-85) lub z najbliższą jednostką policji – numer telefonu alarmowego 112.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here