Dąbrowscy policjanci poszukują sprawców, którzy napadli i pobili dwóch mężczyzn w rejonie sklepu przy ul. Stacyjnej w Dąbrowie Górniczej – Strzemieszycach.

Do zdarzenia doszło w nocy 28 października br., około godziny 1.44, w pobliżu sklepu nocnego, przy ul. Stacyjnej. – Trzej młodzi mężczyźni, którzy tam przyszli, pobili dwie osoby, po czym oddalili się z miejsca – mówi asp. szt. Mariusz Miszczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej.

Dwóch ze sprawców ubranych było w bluzy z zaciągniętymi na głowę kapturami, z których jeden miał jasne spodnie, a drugi ciemne. Trzeci z nich ubrany był w jasny sweter i jasne spodnie. Wszyscy mieli po 20 – 25 lat, byli szczupłej budowy ciała i mieli około 175 – 180 cm.

Wizerunek sprawców zarejestrowała kamera monitoringu. Policja prosi pomoc w ustaleniu sprawców. Wszystkich, którzy rozpoznają sprawców, policja prosi o kontakt pod numerem 32 63 99 610 lub bezpośrednio do prowadzącego postępowanie pod numerem 32 63 99 615. Zgłoszenia można przysyłać również na adres kp@dabrowa.ka.policja.gov.pl

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Ludzie kupcie sobie bron czarnoprochową. Jak wygarniesz w obronie koniecznej do jednego bandyty z gnata kaliber 44 to teszta rozpieszchnie sie jak gówno w kiblu. Nawet celowac nie trzeba bo sam widok rewolweru daje do myslenia bandziorom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here