Będzińscy policjanci poszukują sprawcy ugodzenia nożem, do którego doszło kilka dni temu. Policja opublikowała portret pamięciowy napastnika.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, 23 lutego pomiędzy godziną 22:30 a 22:51 w Będzinie przy ulicy Promyka. Sprawca, w trakcie kłótni z przypadkowo napotkanym na ulicy mężczyzną, w pewnym momencie wyjął z kieszeni nóż i ugodził nim w brzuch pokrzywdzonego.

Poszukiwany mężczyzna ma około 20 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma około 185 cm wzrostu i krótkie, blond włosy. W chwili ataku napastnik ubrany był w niebieską pikowaną kurtkę z kapturem założonym na głowę i sportowe adidasy z białą podeszwą.

Policja szuka nożownika - fot. KPP w Będzinie
Policja szuka nożownika – fot. KPP w Będzinie

Policja prosi o kontakt ewentualnych świadków zdarzenia oraz wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy. Informacje przekazywać można pod numerem tel.: (32) 368 03 87, (32) 368 02 55 lub dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

Informacje można również przekazać za pośrednictwem poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl, a także anonimowo przy pomocy formularza „POWIADOM NAS” zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here