Będzińska policja poszukuje mężczyzny, który obnażał się w parku na Dolnej Syberce przed dwiema nieletnimi, które wracały ze szkoły. Nie jest znany motyw jego działania.

Do zdarzenia doszło w piątek, w godzinach popołudniowych w parku na Dolnej Syberce w okolicach szkoły podstawowej i gimnazjum.

Do dwóch dziewczynek wracających ze szkoły podszedł mężczyzna, który zaczął się przed nimi obnażać. Wystraszone nastolatki uciekły, szukając pomocy u przechodzącej kobiety. Niestety pomimo prawidłowej reakcji dziewczynek, kobieta zbagatelizowała problem i nie udzieliła im pomocy.

Roztrzęsione i zapłakane dziewczynki wróciły do domu. O zdarzeniu natychmiast powiadomiły rodziców, którzy niezwłocznie powiadomili policję. Niestety mężczyzna zdążył uciec.

– To pierwsze tego typu zgłoszenie. Obecnie badamy sprawę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że był to mężczyzna w wieku ok. 30-40 lat. Najprawdopodobniej był on w kapturze, jednak widoczny był spod niego zarost – mówi podkom. Paweł Łotocki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Zarówno będzińscy policjanci, jak i rodzice dziewczynek powiadomili dyrekcję pobliskich szkół, aby ostrzec rodziców pozostałych dzieci.

Policja apeluje o ostrożność i szybką reakcję w razie wystąpienia podobnej sytuacji.

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu handlu w niedziele?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here