Sosnowieccy funkcjonariusze poszukują świadków zdarzenia drogowego do którego doszło w niedzielę, 1 października w dzielnicy Pogoń.

Policja z Sosnowca prowadzi czynności w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 1 października ok. godz. 22:30 w Sosnowcu przy ul. Orlej (jezdnia w stronę Będzina).

Kierujący samochodem marki Opel Astra koloru srebrnego/szarego potrącił przekraczającego jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych mężczyznę. Pieszy doznał obrażeń ciała.

Mając na uwadze wyjaśnienie okoliczności zdarzenia i wobec wyczerpania własnych możliwości szczegółowego odtworzenia przebiegu zdarzenia policja prosi o kontakt świadków tego zdarzenia z Zespołem Dochodzeniowo-Śledczym Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu osobiście w najbliższej jednostce policji lub pod numerem telefonu 32/296 13 06.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Wczoraj to jest 4.10 około godziny 14 był jakiś wypadek na Grota Roweckiego na wiadukcie nad S86. Jednostki staży oraz dwa ambulanse były. Wiadomo coś na ten temat redakcji?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here