18 września w sosnowieckiej Muzie wystąpi Wojciech Cejrowski, jedna z barwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Znany prezenter i podróżnik wykona swój podróżniczy stand-up pt. „Prawo dżungli”.

Wojciech Cejrowski to pisarz, autor filmów „Boso przez świat” oraz antropolog kultury. Od 30 lat organizuje wyprawy w najdziksze zakamarki naszej planety. Był w 60. krajach na sześciu kontynentach. Najczęściej odwiedza Amazonię, by ostatnich wolnych Indian ocalić od zapomnienia. Tworzy dokumentację ginących plemion i ludów pierwotnych. Docierał tam, gdzie inni nie docierali.

Cokolwiek robi – zawsze z pasją. Gorący, ostry, wyrazisty i do szpiku kości bezkompromisowy. Szczodry w krytyce, oszczędny w pochwałach. Członek rzeczywisty Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie oraz The Explorers Club w Nowym Jorku.Zimą mieszka na rancho w Arizonie latem na gospodarstwie rolnym w Polsce.

Już we wrześniu, na scenie sosnowieckiej Muzy znany z ciętego języka i politycznej niepoprawności Cejrowski wystąpi w programie stand-up comedy, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez dwie godziny. Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie – opowiada historie prawdziwe, wzięte z własnego życia, a ludzie śmieją się na całego.

Tym razem Cejrowski z fantazją i niezwykłym poczuciem humoru oprowadzi nas po egzotycznych zakamarkach świata. Możemy spodziewać się ogromnej dawki wiadomości, niesamowitych opowieści o przygodach i podróżach ilustrowane zdjęciami, śmiechu do łez oraz anegdot, które powalają najtwardszych. Będzie to także niezwykła okazja do zdobycia autografu, zrobienia wspólnego zdjęcia oraz zakupu płyt i książek w promocyjnej cenie.

Skomentuj przez Facebook

9 KOMENTARZE

 1. „Wojciech Cejrowski to pisarz, autor filmów „Boso przez świat” oraz antropolog kultury”
  Oraz rasista i fanatyk religijny nawołujący do nienawiści…

 2. kto tego gnoja z boliwii zaprosil do sosnowca niech sie ujawni to dostanie ode mnie po ryju,a jak sie okaze ze ja tez za to place to po ryju i kopa w torbe[pardon moze wagine]

  • „Kto tego Gnoja z Boliwii zaprosił do sosnowca”… Nikt Panu nie każe Go słuchać, ale widzę, że tęskno Szanownemu Panu za ukochanymi czasami komuny, kiedy Pański właściciel ze wschodu mówił co Pan będzie słuchał, a czego nie. Zresztą dalej ma Pan swojego Pana, tylko teraz z zachodu a nie wschodu, który mówi jakie żarówki Pan będzie wkręcał w swoim (a może już nie swoim?) domu i czy ślimaki na pańskim ogródku to mięczaki czy ryby słodkowodne.

   Łączę wyrazy szacunku dla Wielmożnego Pana oraz pozostałych Lewaków wypowiadających się tutaj :).

 3. jak sie dzis dowiedzialem ,za nie koszenie trawy na braci mieroszewskich odpowiadaSRK[spolka restrukturyzacji kopaln- wiec pytam was gnoje-kiedy wykosicie-a URZAD CIAPATEGO PREZYDENTA O ZAINTERESOWANIE

 4. Żenujący prostak pozujący na elokwentnego światowca. Niestety, słoma ma to do siebie, że prędzej czy później z butów wyjdzie. Gdy usłyszałam raz jak ten bezwstydny cham zwraca się do prof.Joanny Senyszyn, to mnie na moment zatkało. Prymityw i fanatyk religijny poziom ultra advanced.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here