23 lipca jaworznicka policja zatrzymała trzech młodych mężczyzn. Wszyscy podejrzani są o pobicie 27-latka, który oczekiwał w szpitalu na swojego brata.

Jak ustalili śledczy, w nocy z soboty na niedzielę trzech mężczyzn wtargnęło do izby przyjęć jaworznickiego szpitala i po krótkiej przepychance pobili 27-letniego mężczyznę, który oczekiwał na swojego brata znajdującego się w gabinecie lekarskim.

– Agresorzy wyciągnęli poszkodowanego przed szpital i tam również zadawali mu ciosy w głowę oraz tułów, a następnie uciekli w kierunku ulicy Chełmońskiego – relacjonuje nadkom. Tomasz Obarski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie.

Na szczęście pobity mężczyzna doznał lekkich obrażeń ciała. Na miejscu w szpitalu udzielono mu pomocy medycznej.

Byli już znani policji

Powiadomieni o tym zdarzeniu policjanci po chwili zatrzymali sprawców. Byli to mieszkańcy Jaworzna w wieku 33, 36 i 39 lat, dobrze znani policjantom. Każdy z nich miał już konflikt z prawem.

– Pijani sprawcy po wykonanych czynnościach w komendzie, trafili do policyjnego aresztu. Nazajutrz w towarzystwie swojego adwokata zostali przesłuchani i przedstawiono im zarzut pobicia. Żaden z nich nie przyznaje się do winy – dodaje Tomasz Obarski.

Zgodnie z obowiązującym prawem sprawcy mogą trafić za kratki na 3 lata.

zagłębie-info

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Byli znani policji w jakim sensie ? Taka patologia powinna być odizolowana od społeczeństwa zaraz po pierwszym wybryku ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here