62-letni mieszkaniec Będzina pobił dotkliwie swoją 60-letnią konkubinę. W wyniku doznanych obrażeń kobieta zmarła. Dalszym losem mężczyzny zajmie się teraz sąd.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w nocy z 11 na 12 września w jednym z mieszkań w będzińskiej dzielnicy Grodziec. W suto zakrapianej alkoholem imprezie brali udział 62-letni właściciel lokalu i jego 60-letnia konkubina. – W pewnym momencie doszło między nimi do nieporozumień. Podczas kłótni mężczyzna zaatakował swoją partnerkę życiową. W następstwie obrażeń doznanych wskutek pobicia 60-letnia mieszkanka Będzina zmarła – przekazał Paweł Łotocki z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

O tragicznym zdarzeniu będzińscy stróże prawa dowiedzieli się od ratowników medycznych. – Pogotowie zostało wezwane przez samego sprawcę, który po wytrzeźwieniu następnego dnia ujawnił zwłoki pobitej kobiety – dodaje Łotocki.

Na wniosek policji i prokuratury będziński sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu sprawcy przestępstwa na trzy miesiące. Grozi mu teraz 12 lat więzienia.

zagłębie-info

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here