Sosnowieccy policjanci poszukują świadków pobicia do którego doszło w miniony weekend, w centrum miasta. Pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń ciała.

W nocy z soboty na niedzielę 7 października, pomiędzy godz. 02.40 a 02.55 w Sosnowcu przy ulicy Warszawskiej tuż, przy tzw „ Patelni” idący ze swoją koleżanką 37-letni mieszkaniec Wojkowic został napadnięty przez grupę osób. Doszło do tego po tym, jak koleżanka mężczyzny została przez nich zaczepiona i on stanął w jej obronie.

W wyniku pobicia mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała. Policjanci kryminalni prowadzący sprawę poszukują świadków i osób które mają jakąkolwiek wiedzę w tej sprawie. Osoby posiadające informacje w sprawie proszone są o kontakt pod numerami telefonu: (32) 2961200 lub (32) 2961255.

Skomentuj przez Facebook

10 KOMENTARZE

 1. To gdzie zdjęcia z kamer?!
  Chyba, że akcja działa się w tej cygańskiej budzie zdobiącej od kilku lat Warszawską :/ w tym roku doszła druga mniejsza buda :/
  budystan będziemy budować dla Bangladeszu i Nepalu?

 2. To monitoring już nie działa, czy chwilowa awaria? Prędzej zakonnice w ciąży spotkasz nisz policjantów patrolujących ulice. Sosnowiec upada, każdego tygodnia słyszymy o ciężkich pobiciach

 3. Typowy sosnowiec, ścisłe centrum miasta, patologia co weekend robi tam co chce, a obsrane pieski boją się z budy wyjść… I nikt za to nie beknie, układ peowskich postkomuchów musi trwać!

 4. Monitoring służy do zarabiania na mieszkańcach. Spróbuj wychylić piwo, zwłaszcza jak będziesz sam czy z kolegą. Panowie policjanty pojawią się nie wiadomo kiedy i skąd i mandacik. Ale jak już będzie kilku rozwalających wszystko wandali pod wpływem to policja się chowa. Po co się narażać? Zysków nie będzie (mandat), można oberwać a i raport z tego trzeba będzie sporządzić.
  Państwo kandydaci do władz miasta, co nam mieszkańcom obiecacie i powiecie w tej sprawie aby zyskać głos na siebie? Co zrobicie aby zlikwidować patologię i bandytyzm panoszący się już w centrum miasta? Co zrobicie, aby policja nie karała tylko spokojnego Kowalskiego za przejście przez ulicę w miejscu niedozwolonym, a zajęła się ściganiem bandytów zagrażającym naszemu życiu? Wybory już blisko. Oczekuję, prócz waszych roześmianych twarzy patrzących na mnie z każdego słupa w mieście, odpowiedzi na takie istotne pytania.

 5. Prezydent jest zwierzchnikim Strazy Miejskiej.Przy jego rzadach w miescie zostanie tylko patologia i o to mu chodzi, gdyz takimi najlepiej sie rzadzi, nikt mu nie patrzy na „zdolne”raczki.”

 6. To już jest przegięcie. Chwalą się, że monitorują, że patrolują, a jak przychodzi co do czego to nie ma nikogo. Trzeba sobie chyba załatwić pozwolenie na broń, bo w tym mieście już naprawdę zaczyna być niebezpiecznie. Ja gdy wychodzę gdzieś wieczorem zawsze mam ze sobą gaz, a myślę nad paralizatorem i wam też polecam.

  • Niestety taka prawda. Sam byłem świadkiem bójki, a dwóch patrolujących policjantów udało, że nie widzi, tzn. jeden popatrzył, ale drugi mu powiedział chodź i sobie poszli. Na Zagórzu patrolującego policjanta to ze świecą szukać, no chyba, że piwo pijesz to wtedy spod ziemi wyrośnie i wlepi mandat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here