Zagłębiowskie miasta mają szansę znaleźć się na tegorocznej Trasie Świątecznych Ciężarówek Coca-Cola. Trwa ogólnopolski plebiscyt na dodatkowe, 32 miasto, które w grudniu odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Coli. Wystarczy zaangażowanie i głosy mieszkańców.

Ciężarówki Coca-Coli od wielu lat stanowią silnie rozpoznawalny atrybut okresu przedświątecznego. Współczesny konwój św. Mikołaja wyruszy 1 grudnia i ponownie odwiedzi wybrane miasta w Polsce, ale przede wszystkim te miejscowości, które dotychczas nie gościły świątecznej ciężarówki.

Na tegorocznej trasie świątecznych ciężarówek Coca-Cola znalazło się 31 miast. Wśród nich są m.in. Jaworzno, Starogard Gdański, Koszalin, Elbląg, Szczecin, Kołobrzeg, Poznań, Zielona Góra, Legnica, Legionowo, Nysa, Oświęcim, Wieliczka. Trasa przejazdu nakreśli na mapie Polski obrys serca. Konsekwentnie Coca-Cola zachęca bowiem do dzielenia się pozytywnymi emocjami w tym szczególnie radosnym okresie roku.

– To kolejny rok, kiedy świąteczne ciężarówki Coca-Cola ruszają w ogólnopolską trasę. Spośród ponad 30 tegorocznych miast większość stanowią nowe lokalizacje. Chcemy dzielić się świąteczną radością z tymi, którzy dotychczas nie mieli szansy uczestniczyć w naszych wydarzeniach – mówi Damian Podawca, Senior Brand Manager Coca-Cola.

Mapa przejazdu ciężarówek Coca-Cola - fot. mat. pras.
Mapa przejazdu ciężarówek Coca-Cola – fot. mat. pras.

W tym roku marka wyszła naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i ogłosiła plebiscyt na ostatnie, 32 miasto, które w grudniu odwiedzi świąteczna ciężarówka. W dniach 15-22 listopada wystarczy wejść na facebookowy profil Coca-Coli i w komentarzu podać hashtag z nazwą miasta (np. #Sosnowiec, #Czeladz, #Będzin czy #Dabrowagornicza – poprawnie wpisany hashtag z nazwą miasta nie powinien zawierać polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji).

– Dodatkowo zachęcamy mieszkańców, aby wzięli sprawy w swoje ręce i poprzez głosowanie zapraszali świąteczną ciężarówkę do swojego miasta – dodaje Damian Podawca.

Nagrodą za oddanie największej ilości głosów przy użyciu symbolu hasztag (#) z nazwą miasta będzie postój świątecznego konwoju Coca-Cola 19.12. na trasie przejazdu oraz udostępnienie jego mieszkańcom zestawu atrakcji. Do półfinału zakwalifikuje się 5 miast z największą ilością poprawnych głosów, a finał głosowania odbędzie się 24 listopada.

Na uwagę zasługuje fakt, że świąteczna ciężarówka 18 grudnia odwiedzi Jaworzno i przywiezie ze sobą mnóstwo atrakcji dla każdego! Wyjątkową atmosferę będzie można poczuć w godzinach 15-20 na głównym rynku.

Atrakcje na trasie

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy z rodziną i znajomymi. Będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, własnoręcznie przygotować prezent w fabryce upominków, wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem zrobionym w GIF budce czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Cola. Fani nowych technologii będą mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja zakładając specjalne okulary oculus. Nie zabraknie też konkursów i gier z nagrodami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Nie ma Warszawy na liście, po co więc oddawać głosy na Sosnowiec czy Dąbrowę skoro z góry wiadomo, że najwięcej głosów z racji największej liczby mieszkańców otrzyma Warszawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here