W ostatnich dniach doszło do kilku pożarów mieszkań w Sosnowcu. Niestety nie obyło się bez ofiar śmiertelnych. W niedzielę, 4 marca wybuchł pożar w budynku wielorodzinnym przy ul. Lwowskiej, tym razem nikt nie został poszkodowany.

Informację o pożarze przy ul. Lwowskiej strażacy otrzymali około godziny 18:00. Jeszcze przed ich przyjazdem płonący budynek opuściło 15 osób.

– Paliło się mieszkanie na ostatnim piętrze czterokondygnacyjnego budynku mieszkalnego, ewakuowaliśmy jedną osobę. Na szczęście nikomu nic się nie stało – mówi Patrycjusz Fudała z KM PSP w Sosnowcu.

W akcji, która trwała blisko 3 godziny, brały udział trzy zastępy straży.

WIDEO – Agata Frycz

Niestety to już kolejny pożar w Sosnowcu w ostatnich dniach. W sobotę, 3 marca wybuchł pożar w jednym z mieszkań w kamienicy przy Alei Zwycięstwa 14. Z kolei w czwartek (1 marca) w wyniku pożaru przy ul. Piłsudskiego zmarł mężczyzna. Natomiast pod koniec lutego w pożarze domu jednorodzinnego przy ul. Granitowej zginęła 57-letnia kobieta.

 

 

Skomentuj przez Facebook

4 KOMENTARZE

  1. Mieszkałem kiedyś w pobliżu. Takie rzeczy to tam normalka, po facecie, który rzucał z dachu cegłami w przechodniów czy obrzuceniu klubu koktajlami Mołotowa nic mnie już nie zdziwi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here