W sobotę, 16 września, w dąbrowskim Parku Hallera odbędzie się impreza dla każdego, kto ma, chciałby lub planuje mieć swojego psiego przyjaciela.

Jeśli już masz bądź dopiero planujesz wspólne życie z czworonogiem, przyjdź w sobotę do Parku Hallera w Dąbrowie Górniczej, gdzie czekają atrakcje dla każdego.

Piknik +4łapy to impreza dla każdego miłośnika psów, która otwiera przyszłoroczny cykl imprez o tej nazwie. Przez cały dzień będą organizowane konkursy dla dzieci, pokazy specjalistów i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Jednak główną atrakcją pikniku będzie gra miejska z psem, która będzie miała charakter edukacyjny, a nad jej przebiegiem czuwać będzie behawiorysta.

Trasa o długości 3 km przebiegać będzie przez Park Hallera. Została ona przygotowana tak, żeby mógł ją pokonać każdy uczestnik pikniku. Po drodze przygotowane zostaną punkty z pytaniami i zadaniami dla zawodników. Koszt udziału w grze to 15 zł, cały przychód z tego tytułu trafi na wsparcie Fundacji Aurea.

– Tu liczy się nie tylko szybkość, ale też wiedza o psach i ich wychowaniu. Co ważne, wystartować można w pojedynkę ze swoim psiakiem, ale również całą rodziną – mówią organizatorzy.

Ponadto, na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, m.in. strefa aktywności, czyli miejsce, gdzie prowadzone będą pokazy, prezentacje oraz konkursy, strefa chillout’u, gdzie będzie można usiąść na leżaku, napoić swojego psiego kumpla wodą, wielki namiot ze strefą handmade, czyli wyjątkowe produkty dla twojego psiaka i do domu oraz stoiska partnerów pikniku, wraz z prezentacją ich produktów i usług.

Sobotni piknik będzie także świetną okazją, aby wykonać bezpłatne zdjęcie z czworonożnym przyjacielem, a także aktywnie spędzić czas podczas zajęć jogi oraz fitness.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here