Sosnowieccy policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie. Sosnowiczanin miał w wydychanym powietrzu blisko 1,5 promila alkoholu.

Kierujący oplem astrą stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji w dzielnicy Klimontów. Na miejscu okazało się, że kierujący 31-latek jest pijany. Przeprowadzone na miejscu badanie wykazało, że ma on blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo zatrzymany okazał się być poszukiwany w celu osadzenia go w zakładzie karnym, gdzie ma odbywać wyznaczoną mu przez sąd karę więzienia.

Razem z mężczyzną samochodem podróżowało jego dwoje dzieci w wieku 3 i 4 lata oraz konkubina. O dalszych losach 31-latka zdecyduje prokurator. To od jego decyzji zależy czy mężczyzna odpowie tylko za spowodowanie kolizji i jazdę pod wpływem alkoholu czy też przedstawione mu zostaną również zarzuty narażenia na niebezpieczeństwo jego małych dzieci, nad którymi powinien sprawować opiekę.

Za narażenie na niebezpieczeństwo małoletnich grozi mu do 5 lat więzienia.

Czy Sosnowiec potrzebuje tak dużego kompleksu sportowego, jakim jest Zagłębiowski Park Sportowy?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here