W Jaworznie pies pogryzł 9-latka. Owczarek niemiecki rzucił się na chłopca i odgryzł mu ucho. Dziecko przewiezione zostało do szpitala w Katowicach Ligocie.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w poniedziałek. Jak informuje policja, 9-letni chłopiec poszedł ze swoim kolegą do jego mieszkania. Kiedy wszedł do środka, obecny w przedpokoju pies rzucił się na niego i odgryzł mu prawe ucho. Chłopcom udało się uciec i powiadomić o zdarzeniu rodziców.

Pogryziony 9-latek został przetransportowany do szpitala. Z kolei skierowani na miejsce zdarzenia policjanci natychmiast zaczęli szukać w mieszkaniu odgryzionego ucha. Znaleziony fragment ciała został odpowiednio zabezpieczony i przetransportowany do szpitala, w którym przebywał chłopiec. Z ustaleń śledczych wynika, iż lekarze ze szpitala w Katowicach Ligocie, podjęli próbę uratowania ucha. Obecnie 9-latek jest już po operacji, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wiadomo, że owczarek niemiecki był zaszczepiony i nigdy wcześniej nie zaatakował. Prawdopodobnie zareagował instynktownie, broniąc swego terytorium.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here