15 października w sosnowieckiej Muzie wystąpi lubiany aktor i wokalista Paweł Domagała. Gdzie można kupić bilety?

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Szerszej publiczności znany m.in. z seriali „O mnie się nie martw”, „Powiedz TAK!”, „Druga szansa” oraz filmów „Wkręceni”, „Wkręceni 2”, „Planeta Singli” czy „7 rzeczy których nie wiecie o facetach”.

Nie każdy jednak wie, że jego drugą pasją, oprócz aktorstwa, jest muzyka. W październiku 2016 roku ukazał się jego debiutancki album „Opowiem Ci o mnie”, który spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności i bardzo szybko zyskał status Złotej Płyty.

Teksty piosenek Pawła Domagały są bardzo osobiste i jednocześnie proste w przekazie – oprócz miłości wokalista porusza również takie tematy, jak wiara, przebaczenie i spokój wewnętrzny. To wszytko sprawiło, że pokochały go tłumy.

Jesienią Paweł Domagała przygotował dla swoich fanów serię koncertów w 20 miastach w Polsce. Jednym z miast, które odwiedzi będzie Sosnowiec.

Paweł Domagała do stolicy Zagłębia Dąbrowskiego przyjedzie 15 października 2017 roku. Jego koncert odbędzie się w sosnowieckiej Muzie (godz. 19.00). Bilety w cenie 50 i 60 zł dostępne są m.in. w kasie sali widowiskowo-koncertowej Muza lub online na stronie kiepura.pl.

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

  1. A co z tymi wykopkami na Modrzejowskiej?! Dadzą rade do przyszłej zimy to skończyć!!??
    Co z dziurą na Warszawskiej?! Porzucili tą robotę czy jak?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here