Park Prochownia został oficjalnie otwarty dla mieszkańców Czeladzi. Od teraz jest to prawdziwy park rozrywki.

Park Prochownia zmienił się nie do poznania. Miejscy urzędnicy przekształcili go w prawdziwy park rozrywki. – Chcemy, aby po gruntownej modernizacji, Park Prochownia stał się jedną z najatrakcyjniejszych stref rekreacyjnych w mieście – podkreśla Zbigniew Szaleniec, burmistrz Czeladzi.

Co się zmieniło? Zmodernizowano część parkowych alejek, powstał dobrze wyposażony, efektowny plac zabaw oraz zamontowano ledowe lampy. Powstała też siłownia street workout.

To jednak nie koniec zmian w tym miejscu. – Jeszcze w tym roku zaprosimy do parku właścicieli czworonogów na oddanie pod koniec wakacji wybiegu dla psów. A w przyszłym roku pokażą się tam kolejne elementy planowanego wyposażenia parku ze sceną do występów – przekazał burmistrz Zbigniew Szaleniec.

1 czerwca Park Prochownia został oficjalnie przekazany mieszkańcom. Przygotowano moc atrakcji – były występy artystyczne, animacje dla dzieci, malowanie twarzy. Przygotowano także kącik plastyczny, a dobre humory najmłodszych czeladzian zadbali m.in. szczudlarze i kuglarze.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here