Do grona najemców parku handlowego powstającego obok Galerii Galena w Jaworznie dołączył kolejny najemca. Będzie nim sklep sieci MAXI ZOO.

MAXI ZOO to miejsce przyjazne dla zwierzaków i bardzo atrakcyjne dla ich właścicieli.
Na powierzchni 480 m kw. znajdzie się oferta produktów i akcesoriów dla psów, kotów, ptaków, gryzoni oraz ryb akwariowych.

– Uzupełnienie oferty naszego kompleksu handlowego w Jaworznie o sklep z artykułami dla zwierząt to bardzo dobra wiadomość przede wszystkim dla naszych klientów. Jak pokazują badania, które przeprowadziliśmy wśród mieszkańców Jaworzna, prawie połowa z nich posiada zwierzę domowe – mówi Agnieszka Jurkiewicz, dyrektor marketingu i komunikacji P.A. NOVA SA.

Nowy park handlowy w Jaworznie – fot. P.A. Nova
Nowy park handlowy w Jaworznie – fot. P.A. Nova

Inwestorem parku handlowego w Jaworznie jest P.A. NOVA SA. Park powstaje obok centrum handlowego Galeria Galena, którego P.A. NOVA jest właścicielem. Obiekt będzie miał powierzchnię 3500 m kw. i trzech najemców. Największym sklepem będzie tu Decathlon.

– Oferta parku będzie uzupełnieniem oferty handlowej Galeny, a dogodne połączenie komunikacyjne pomiędzy budynkami pozwoli klientom robić zakupy w komfortowy sposób – podkreśla Agnieszka Jurkiewicz.

Otwarcie nowego parku handlowego w Jaworznie planowane jest na pierwszy kwartał 2019 roku.

Nowy park handlowy w Jaworznie – fot. P.A. Nova
Nowy park handlowy w Jaworznie – fot. P.A. Nova

Generalnym wykonawcą parku handlowego w Jaworznie jest P.A. Nova. Firma od 30 lat zajmuje się projektowaniem oraz budową obiektów komercyjnych i przemysłowych. Jako generalny wykonawca zajmuje się kompleksowym wykonawstwem obiektów dla sieci handlowych.

Spółka jest właścicielem 10 obiektów handlowych (4 galerii handlowych: w Jaworznie, Kędzierzynie-Koźlu, Przemyślu i Kluczborku, pawilonu handlowo-usługowego w Raciborzu oraz 5 parków handlowych: w Myszkowie, Sosnowcu, Krośnie, Kamiennej Górze i Chorzowie).

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

W mieście powstanie nowy park handlowy. Jakie znajdą się tam sklepy?

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here