Sosnowieccy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą w jednym z garaży w dzielnicy Zagórze odnaleźli łącznie prawie 11 tys. papierosów bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymano 59-letniego mieszkańca miasta.

Garaż, który przeszukali policjanci, nie był własnością 59-latka, jednak mężczyzna zajmował go od pewnego czasu. Śledczy z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zdobyli informacje, że to właśnie w nim mieszkaniec Sosnowca przechowuje papierosy bez polskich znaków akcyzy.

Kiedy więc mężczyzna pojawił się pod garażem, policjanci wylegitymowali go, a następnie przeszukali pomieszczenie. Wewnątrz znaleźli niemal 11 tys. papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy. Mężczyźnie przedstawiono już zarzuty.

59-latkowi grozi do 3 lat więzienia oraz wysoka grzywna.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. „Blisko 11 tysięcy papierosów bez akcyzy trafiło w ręce policjantów”😀 Ale się panowie ujarają, aż im dym uszami wyjdzie. Zresztą, każdy palacz by się ucieszł jak by w jego ręce, a najlepiej płuca, tyle fajek trafiło. Przepraszam ale to moja interpretacja tego tytułu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here