Dąbrowianie rozpoczną sezon rowerowy 2018 już w sobotę, 21 kwietnia. W programie m.in. konkursy i bezpłatny serwis rowerowy.

Zgodnie z mottem „My nie blokujemy ruchu, my jesteśmy ruchem” miłośnicy rowerów spotkają się tradycyjnie w Centrum Sportów Letnich w Parku Zielona. Sobotni festyn, na otwarcie tegorocznego sezonu rowerowego, rozpocznie się o godzinie 10:00. Co się będzie działo?

– Na uczestników czekają dwie atrakcyjne trasy przejazdów rowerowych (dłuższa i krótsza), starty o godzinie 9:00. W programie także prezentacje artystyczne dzieci z przedszkoli nr 6 i 14, rowerowy wyścig – slalom dla dzieci, joga dla każdego, prezentacja psów ze schroniska zwierząt. Nie zabraknie oczywiście konkursów z wieloma atrakcyjnymi nagrodami. W sobotę odbędzie się także prezentacja najnowszych modeli rowerów miejskich i turystycznych – w tym elektrycznych – mówi Jan Brzost, prezes Stowarzyszenia Rowerowa Dąbrowa.

Zaplanowano również konkursy z bezpieczeństwa ruchu drogowego, na ściance wspinaczkowej i zręcznościowy. Uczestnicy festynu będą także mogli skorzystać z bezpłatnego serwisu rowerowego.

Organizatorem wydarzenia, podobnie jak w latach ubiegłych, jest Stowarzyszenie Rowerowa Dąbrowa. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here