Już 13 czerwca otwarty zostanie 5. sklep sieci Lidl w Sosnowcu. Z tej okazji na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

W Sosnowcu, przy ulicy Rydza Śmigłego 9, otwarty zostanie kolejny sklep sieci Lidl. To już 5. obiekt znanej sieci. Klienci będą mogli znaleźć tu produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

W nowo otwartym sklepie znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach.

W obiekcie zostało zatrudnionych ponad 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z około 97 miejsc parkingowych.

Wielkie otwarcie odbędzie się  czwartek, 13 czerwca o godz. 7:00. Na osoby, które odwiedzą sklep Lidl w tym dniu, będzie czekać pyszna kawa, przekąski z  grilla oraz wiele produktów w promocyjnych cenach. Ponadto, od czwartku 13 czerwca do soboty 22 czerwca przygotowano wiele atrakcyjnych promocji.

Skomentuj przez Facebook

9 KOMENTARZE

 1. A kiedy otwierane będą polski sieci płacące podatki do polskiego budżetu? Kiedy przestaniemy być dojeni przez Niemców, Portugalczyków, Francuzów i Żydów???!!!

  • Jak założysz własną polską sieć handlową i dasz sobie radę z utrzymaniem niskich cen to wtedy nie będziemy musieli kupować u Niemców, Portugalczyków, Francuzów i Żydów. Kupimy u ciebie.

  • Otworz sobie sam i nie płacz. Lidl to gdzie według Ciebie płaci podatki w Niemczech?
   PS. Masz polskiego lewiatana, spolem, śmiało możesz tam robić zakupy.

  • Nie łudź się, że zostaniesz zrozumiany, przy takim elementarnym braku wiedzy ekonomicznej i politycznej (bez urazy i przytyku)
   No ale też nie ma się co dziwić w szkołach tego nie uczą a w telewizjach tylko ściema…
   „Otwórz sobie sam i nie płacz”… będziecie płakać już sami za nie długo bo co miesiąc będzie dalej 2500brutto a mieszkania, produkty co raz droższe. No bo chyba nie chcecie mi powiedzieć, że nagle ktoś w naszych zagłębiowskich montowniach będzie Wam płacił więcej ?;> No jeszcze będzie szansa wyjechać z kraju i działać na niemieckim rynku a wtedy Bauer powie: Otwórz sobie sam i nie płacz 😉 wtedy zrozumiecie 😉 Więcej wiedzy w internetach! pozdro!

   • Jeżeli zarabiasz 2500 brutto to zmień pracę. U mnie przyjmują na produkcję, od ręki, bez doświadczenia, 2500 na rękę.
    Jaki związek mistrzu ekonomii ma otwarcie nowego sklepu z inflacją? Ceny rosną z powodu 500+. Na rynku jest więcej pieniędzy, więc ich wartość nabywcza spada.
    Nawet kaczor to wie, wyjaśni nawet dziecku:
    https://www.youtube.com/watch?v=FW3Iy4oBgA4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here