Zawierciańscy policjanci dotarli do nastolatki, która najprawdopodobniej jest matką martwego dziecka porzuconego w rzece. Ciało noworodka znaleziono kilka dni temu, w pobliżu miejscowości Grabiec (powiat zawierciański).

Makabrycznego odkrycia jeden z mieszkańców, który przechodził w pobliżu rzeki Krztynia. Ciało noworodka w rzece znaleziono w środę, 1 maja ok. godz. 14:00.

Zawierciańscy policjanci zostali poinformowani przez personel jednej z placówek medycznych, że pod ich opiekę trafiła młoda dziewczyna, która wymagała pilnej pomocy medycznej. Jak się okazało, jej złe samopoczucie miało związek z utratą dużej ilości krwi.

Przeprowadzone badanie lekarskie potwierdziło, że kilka dni wcześniej urodziła dziecko. Dziewczyna przyznała się do tego czynu. Nie chce mówić jednak o okolicznościach. Kluczowe w tej sprawie będą wyniki zleconej przez prokuratora sekcji zwłok oraz wyniki badań DNA.

Młoda mieszkanka powiatu zawierciańskiego aktualnie przebywa pod opieką lekarzy. Nie chce zdradzić motywów i okoliczności swojego czynu. Pomocne w ustaleniu bezpośredniej przyczyny śmierci dziecka będą wyniki sekcji zwłok oraz przesłuchania osób z jej najbliższego otoczenia.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here