Do kin wszedł nowy film z popularnym alienem, film z kultowej już serii „Obcy”. Zobacz, co działo się z bohaterami po zakończeniu „Prometeusza” w najnowszym filmie „Obcy: Przymierze”.

Udająca się na odległą planetę, załoga statku kolonizacyjnego Przymierze, szuka planety – raju. Jednak to, co miało być upragnioną idyllą, okazuje się mrocznym i niebezpiecznym światem, zamieszkanym przez androida Davida jedynego ocalałego z zaginionej wyprawy na statku Prometeusz oraz potworne stworzenia, które urządzają polowanie na członków załogi.

„Obcy: Przymierze” to kolejny film wchodzący w skład kultowej, wyreżyserowanej przez Ridleya Scotta, serii horror – science fiction Obcy. Cały cykl cieszy się niesłabnącą popularnością już od prawie 40 lat i na stałe wpisał się w historię kina grozy.

W tym filmie, oprócz aktorów znanych z poprzedniej części – Michaela Fassbendera czy Naomi Rapace pojawi się też m.in James Franco i Guy Pearce.

Seria „Obcy” nieodłącznie kojarzy się z niesamowitymi, budzącymi grozę, pełnymi symboli efektami wizualnymi „Obcy: Przymierze” to kolejny, jeszcze straszniejszy i bardziej fascynujący przystanek tej podróży i oczywiście – obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów mocnych wrażeń.

Aby przenieść filmowe doświadczenie na nowy, jeszcze wyższy poziom, wybierz seans w technologii Imax 3D. Ogromny, panoramiczny ekran i krystaliczny dźwięk w najwyższej jakości sprawią, że w pełni zanurzysz się w tajemniczym świecie, a niesamowicie realistyczne efekty specjalne i pełen niepokoju nastrój filmowej opowieści sprawią, że długo nie zapomnisz tego, co zobaczyłeś.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Jak inaczej nazywają się „Obcy”, czyli rasa kosmitów występująca w wielu filmach i książkach?

Na odpowiedzi czekamy do 22 maja, do godz. 10:00. Poprawne odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina IMAX Katowice Punkt 44. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Obcy Imax”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here