Mariusz Strojczyk, trener drugiego zespołu Zagłębia Sosnowiec, dołączył do sztabu szkoleniowego Valdasa Ivanauskasa w roli analityka.

Mariusz Strojczyk będzie współpracował z Kamilem Orawczakiem nad analizą rywali. W tygodniu trener ma pod okiem 26 osobową kadrę młodych zawodników, opierającą się na zawodnikach Akademii Zagłębia im. Włodzimierza Mazura.

Cieszę się bardzo, że praca z młodzieżą została doceniona i dostałem swoją szansę w pierwszej drużynie. Mam nadzieję, że moja osoba pomoże w sztabie Valdasa Ivanauskasa. Akademia rozwija człowieka i trenera na wielu płaszczyznach, a koordynator Wojciechowski zwraca uwagę na wiele istotnych szczegółów. Mam nadzieję, że wszystko przełoży się na solidną i owocną pracę w pierwszym zespole – powiedział Mariusz Strojczyk.

Po 23. kolejkach Lotto Ekstraklasy Zagłębie wciąż okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Sosnowiczanie z trzema zwycięstwami na koncie tracą osiem punktów do bezpiecznego miejsca. Najbliższym rywalem beniaminka będzie Korona Kielce (2 marca o godz. 15.30).

Skomentuj przez Facebook

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here