Firma Eurosnack wkrótce rozpoczyna swoją działalność w Psarach. Otwarcie magazynu i hali produkcyjnej planowane jest na październik, a rekrutacje pracowników już ruszyły.

Zakład produkcyjny mieści się w hali wchodzącej w skład Parku Logistycznego firmy DL Invest, przy ulicy Akacjowej w Psarach. Jego powierzchnia wynosi 9 000 m², a pracę znajdzie ponad 60 pracowników – około 40 pracowników produkcyjnych, 15 operatorów maszyn oraz 10 magazynierów.

Firma Eurosnack, która jest producentem chrupek i biszkoptów rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku. – W ramach ogólnopolskiej dystrybucji produktów we własnych brandach spółka prowadzi sprzedaż zarówno w kanale nowoczesnym jak i tradycyjnym. Firma współpracuje z dużymi lokalnymi hurtowniami oraz sieciami super i hiper marketów. Ze względu na prężny rozwój zapotrzebowanie na powierzchnię produkcyjną wzrosło, skutkiem czego jest przeniesienie produkcji do nowoczesnego zakładu w Psarach – mówi Andrzej Krakówka, prezes zarządu firmy Eurosnack S.A.

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

  1. Wokół miejsca pracy ostatnio tworzone, a lewica w Będzinie nic. Byle igrzyska dla ludu za ich pieniądze i wystarczy na kolejną kadencję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here