W czwartkową noc na ulicach Sosnowca rozegrały się sceny niczym z filmu. Policjanci gonili narkotykowego dilera.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu namierzyli mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami. Podejrzany zorientował się, że jest obserwowany i rozpoczął samochodową ucieczkę ulicami miasta.

Narkotyki - fot. KMP Sosnowiec
Narkotyki – fot. KMP Sosnowiec

Stawka pościgu, do którego doszło w nocy 1 lutego, była znacząca. Ponad 1000 działek narkotyku wpadło w ręce stróżów prawa.

– Policyjni wywiadowcy z sosnowieckiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie znaczną ilość narkotyków oraz specjalistyczny sprzęt służący do przygotowywania działek. Po wykonaniu wstępnych czynności mundurowi przetransportowali zatrzymanego do policyjnego aresztu – informuje policja.

O dalszych losach zatrzymanego zadecyduje prokurator i sąd. Mężczyzna może spodziewać się wysokiej kary. Posiadał przy sobie znaczną ilość narkotyków, uszkodził policyjny samochód, a po zatrzymaniu dokonał czynnej napaści na funkcjonariusza.

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

  1. a wystarczyłoby zalegalizować narkotyki… bandyci nie mieliby takich przychodów.. państwo miałoby przychód z tytułu podatku dochodowego i VAT.. a Ci co mają brać i tak będą brać 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here